Час визначатися

22 другого січня о 18:00 на Соборній площі почнеться хода на честь Соборності України. Це свято, до ватників і прочіх мишебратьев, звісно не має ніякого відношення, бо це відноситься до єдності країни. А в уявленні отих усіх, вішче перерахованих персонажів, Росія наш брат та добрий сусід зі сходу.

Але ж, нічого окрім орків, холоду і дурних імперських ідей, відродження совка з тієї сторони не приходе.
І нам треба об’єднуватися і показувати усім отим приверженцам руського мира, що всьо, Слов’янськ це Україна. І саме кількість людей, котрі прийдуть на цю ходу, до організації котрої жодна партія не має відношення, буде показником нашої єдності і єдності України.

Так що приходьте усі! Пропоную поховати у собі якісь особисті претензії до тієї чі іншої людини. Не треба особисті стосунки переносити у цю площину. Усі, хто за Україну йдіть на цю ходу. Це не піар хід окремих особистостей. Це прояв своєї позиції.

Стосовно використання смолоскипів на цій ході, можу ось що сказати: киньте цю думку, що смолоскипи мають відношення до якоїсь там партії, чи до якогось там об’еднання. Смолоскипи були задовго до того, як появилися ліві, праві, фашисти, комуністи, демократи, консерватори, ліберали, та пофігісти. Смолоскипи людство використовувало, як джерело світла, як метод відганяння різних злих сил, усіляких духів і прочіх маловідомих створінь.

А якщо це дійсно спрацює і усі оті мишебратья як ломануться геть звідси? Крім того, смолоскипи вважаються символами свободи. Не в сенсі політичної партії, в більш широкому сенсі. Так шо не треба з цього робить якусь проблему.

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.