Силовики хочуть застосовувати проти мітингувальників вогнемети

МВС пропонує додати до переліку спецзасобів, які застосовуються міліцією при охороні громадського порядку, реактивні вогнемети "Джміль" і "Джміль-М". Про це йдеться у проекті постанови уряду.

"Джміль" і "Джміль-М" внесені у розділ переліку спецзасобів, де згадуються ручні газові гранати і патрони з газовими гранатами.

У пояснювальній записці до постанови виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко зазначив, що використання таких спецзасобів дозволить "належним чином забезпечити виконання завдань з охорони громадського порядку, громадської безпеки та боротьби зі злочинністю".

Як відомо, реактивний піхотний мобільний вогнемет "Джміль-М" використовується військовими підрозділами радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ) Сухопутних військ Росії. Він призначений для виведення з ладу автомобільної та легкої броньованої техніки, руйнування укріплених об'єктів.

Вогнемет здатний вражати все на відстані до 1,7 кілометрів, прицільна дальність стрільби - до 800 метрів. Він також може стріляти димовими зарядами, що створюють суцільну завісу і засліплюють противника.
Дзеркало тижня. Україна

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Комментарии ( 2 )

Dhoine Сб, 2014-02-01 18:47

А потом появляются вопросы, почему не любят журналистов?!)

Βячеслав Κозлов Вс, 2014-02-02 22:16

Чем тебе журналисты не угодили?


Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.