Голова фракції "Самопоміч" - Слов'янськ подарував міському музею монітор для експозиції АТО

В п'ятницу, 6 травня, під час урочистої церемонії повторного встановлення артилерійських гармат часів Другої світової війни в Слов'янському краєзнавчому музеї, голова депутатської фракції "Самопоміч" у Слов'янській міській раді Сергій Кушнарьов передав директорові музею Лілії Зандер подарунок - монітор для візуалізації музейної ексозиції "Слов'янськ 2014: окупація і звільнення", що невдовзі має відкритися.

jpg_7.jpg

Варто зазначити, що музей потребував цього обладнання вже на протязі тривалого часу, зокрема для візуалізації нового тематичного розділу "Слов'янськ 2014: окупація і звільнення", писвяченого жахливим подіям захоплення та окупації Слов'янська російською диверсійною групою ГРУ Генерального Штабу Збройних Сил Російської Федерації та звільненню міста силами АТО 5 липня 2014 року.

Однак самостійно музейна установа нашого міста придбати цю річ не могла.

Дізнавшись про це Сергій Кушнарьов, враховуючи надзвичайну важливість музею, як просвітньої установи в інтересах містян, знайшов можливість допомогти та придбати необхідну річ.

Відтепер нова музейна експозиція "Слов'янськ 2014: окупація і звільнення", матиме всі технічні можливості для повноцінного функціонування.

Нагадаємо, раніше, депутатська фракція об'єднання "Самопоміч" - Слов'янськ відвідила та привітала ветеранів Другої світової війни із днем закінчення війни і перемогою над нацизмом у Європі, а також привітала містян з цим святом на офіційній сторінці Об'єднання "Самопоміч" - Слов'янськ у соціальній мережі Фейусбук.

 ветерани 2.jpg

 ветерани.jpg

 ніколи знову.jpg

Прес-служба фракції Об'єднання "Самопоміч" - Слов'янськ

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.