До парку "Шовковичний" продовжує надходити обладняння і матеріали від USAID

Незважаючи на те, що роботи з запланованого спільним проектом міста та USAID будівництва спортивного, танцювального та дитячого майданчиків в парку "Шовковичний" знову відтерміновуються, до парку продовжують надходити необхідні матеріали та обладнання від Агентcтва США з міжнародного розвитку (USAID), що продовжує фінаново підтримувати в Слов'яньку не тільки "Шовковичний", а і ще низку важливих об'єктів культурної та соціальної інфраструктури міста.

Цього разу від організації UCBI/USAID, до парку надійшов черговий вантаж - листи для обшивки вхідних колон парку, що за задумом архітекторів з організації "Місто-Сад" мають підсвічуватися в темний час доби.

Загальна вага наданого американською стороною добродійного вантажу склала близько 1,5 тони. Тому у розвантаженні цих матеріалів на благо парку "Шовковичний" зголосилися допомогти волонтери МГО "Сокіл", організатори пейнтбольного майданчику, що від вересня почав постійно діяти в парку, а також волонтери від будмаркету "Євростандарт".

Тому, поки керівництво міста вирішує проблему основного будівництва, на яке віділено з міського бюджету понад 3 мільйони гривень, опікуватися розвитком парком продовжують волонтери.

Кожен може посильно долучитися до питання відродження парку, який є нашим спільним універсальним культурним простором і завдяки наши зусиллям може стати територією для комфортного відпочинку мешканців і гостей міста.

Організація "Місто-Сад" розробила концепцію друзів парку "Шовковичний", з якою можна ознайомитися на сайті даної організації, що курує проект "Шовковичного". Цього разу Ви можете допомогти придбати для парку нові лавочки та отримати посвідчення друга парку, а Ваше ім'я, як благодійника буде зазначене на об'єкті придбання, що служитиме парку.

Детальнішу інформацію, Ви також можете дізнатися написавши повідомлення на сторінку "Парк ШОВКОВИЧНИЙ".

Читайте також: Локации парка "Шелковичный": площадка для пейнтбола, страйкбола и лазертага

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.