Зустріч Міністерства з питань окупованих територій з громадськістю Слов'янська

В Слов'янську 2 листопада відбулася зустріч громадськості з представниками Міністрества з питань окупованих територій.

Підсумками зустрічі. Суб'єктивно.

Окрім того, що я передав представникам Міністерства письмове звернення з конкретними пропозиціями від руху "Сильні громади" щодо внесення змін до низки нормативно-правових актів, які регулюють питання АТО і ВПО маю ще певні думки.

- Сама зустріч, на мій погляд, показала, що поки не буде взаємної поваги між представниками влади і громадянами, якщо не подорослішати, якщо не позбутися взаємного нігілізму, непрофесіоналізму, популізму, взаємної беззмістовності та формалізму - в наших умовах ніякого розвитку та просування до намічених цілей не буде. Те, що Міністерство організувало цю зустріч - це добре.

Те, що на таку потрібну зустріч було заплановано лише одну годину - це погано.

Сподіваюся однак, що всі зроблять для себе висновки і ситуація покращиться.

Денис Бігунов - комунікаційний менеджер руху "Сильні громади", ГО "Центр UA"

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.