Чому та як громадянину варто допомагати поліції Слов’янська

Громадяни часто нарікають на роботу поліції міста. Багато хто щиро нарікає, що поліція “не працює”, “кришує”, “заплющує очі на злочини” тощо. Насправді подібні негативні явища в поліції дійсно можуть мати місце. Проте кожен поважаючий себе громадянин, по-перше, має керуватися лише фактами, а по-друге, практика показує, що громадянська активність, якщо вона побудована та здійснюється грамотно - може вирішити багато проблем

jpeg_4.jpg

Чому існує проблема самогоноваріння?

Поліція запевняє, що робить все можливе для вирішення проблеми. Проте часто на апаратній нараді у міській раді можна почути звинувачення від громадян на адресу поліції, що поліція “нічого не робить” і, гірше того, начебто “кришує” незаконне самогоноваріння в Слов’янську.

Насправді проблема самагоноваріння має певні складнощі. Поліція отримуючи повідомлення про точку незаконного самогоноваріння вживає передбачені законом заходи, аби конфіскувати обладнання, оштрафувати порушників. Проте дуже часто, незаконні виробники самогону дуже швидко замінюють вилучине обладнання на нове, а накладений штраф часто просто не сплачуюють і тоді вся надія на виконавчу службу. Також існує багато формальних юридичних процедур, які часто неможливо зробити швидко.

Що може зробити активний громадянин?

Кожен громадянин може оперативно відстежувати активність самогонних точок і за першої нагоди, викликавши поліцію - написати заяву про вчинення злочину чи правопорушення, зголошуватися ставати понятим та свідком.

Подібним чином громадянин може діяти і для боротьби з незаконним обігом наркотиків в своєму районі. Окрім цього, важливо працювати над профілактикою нарковивання, а також над лікуванням та реабілітацією вже залежних від наркотиків людей.

Знаєте, що у Вашому районі працює незаконний пункт прийому металобрухту, наркопритон, незаконна торгівля, вирубка лісу - не вагайтеся, телефонуйте в поліцію та пишіть заяви про вчинення злочинів та правопорушень, ставайте свідками та понятими, допомагайте поліції.

Практика свідчить, що навіть системні і багаторічні проблеми вирішуються, коли існують небайдужі громадяни, які за допомогою передбечених Законом інструментів та чітких юридичних дій об'єднують зусилля активної громади.

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.