На економічному Форумі у Слов’янську розповіли про відновлення історії Староміського цвинтаря

 17.09 22.jpg

Координатор руху “Сильні громади” в м. Слов’янську Євгенія Калугіна взяла участь у ІІ-му Слов’янському економічному Форумі імені братів Шнуркових та розповіла про ситуацію із Староміським цвинтарем під час Туристичної панелі

Представникам ділового середовища міста Євгенія Калугіна розповіла про поточний хід ініціативи з відновлення історії Староміського кладовища.

За її словами також встановлено міцну співпрацю ініціативної групи з міською владою, а в подальших планах - пошук архітекторів для втілення наявних ідей в архітектурному проекті. Окрім цього від імені ініціативної групи та місцевої влади до посольств країн, чиї представники або громадяни поховані на Староміському цвинтарі, будуть направлені звернення з пропозиціями про співпрацю.

Після форуму Євгенія Калугіна разом з польською делегацією на чолі з Томеком Юрою, що також брала участь у Форумі, відвідала Староміське кладовище. Нашим польським друзям було продемонстровано нововіднайдене польське поховання дитини на ім’я Staś Kitczyński. За словами поляків, ця дитина імовірно походить з родини, що пов’язана із січневим повстанням у Польщі 1863 року. Раніше під час робіт з пошуку старих поховань, у липні цього року, представниками АДВІС "ПЛАЦДАРМ" було знайдено польське поховання чоловіка на ім’я Міхал Йоч. На могильній плиті була зазначена дата смерті чоловіка у Слов’янську - 1 травня 1914 року. Робата триває.

Щіро дякуємо нашим польським друзям та особисто Томеку Юрі за сприяння!

Комунікаційний менеджер руху "Сильні громади" Денис Бігунов

 27.09 1_0.jpg

 27.09 2_0.jpg

 27.09 3.jpg

 27.09 2.jpg

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.