ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ США ДО СЛОВ’ЯНСЬКА

15 травня Слов'янськ відвідалали представник USAID у справах Європи і Євразії Брок Бірман, спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер і посол США в Україні Марі Йованович, які дали широку та знакову прес-конференцію

Заяви та думки, які пролунали від наших американських друзів та союзників важливі та надихаючі для нас. Не залишається сумнівів у тому, що США чудово розуміють та абсолютно правильно оцінюють природу та наслідки російської агресії проти України, а дії США адекватні та послідовні в напрямку захисту та реформування України. Ми дуже цінуємо ці зусилля та вдячні за цю підтримку.

Зокрема було оголошено, що Україні протягом п'яти років буде надана допомога в розмірі 125 млн. доларів. Ці гроші підуть на відновлення Донбасу і територій, які відчули на собі вплив конфлікту.

Брок Бірман:

Мета цієї допомоги - сприяти усуненню впливу Кремлівської агресії, яка сприяє розколу, а також подолання наслідків збройного конфлікту, який в даний час триває в регіоні.

Основні тези, які були озвучені нашим американським другом та союзником, Куртом Волкером:

 • Візит здійснений для того, щоб поновити інтерес і увагу до конфлікту
 • Донбас має бути успішною, квітучою частиною України
 • Ми є свідками трагедії, яка відбувається на наших очах
 • Це не етнічний конфлікт і не громадянський конфлікт. Це конфлікт, який спричинений російською інтервенцією на схід України.
 • Росія має пряме керівництво військовими силами в регіоні і має вирішальний політичний вплив на політичне управління яке існує на окупованих територіях
 • Найкращий захист для російськомовного населення це щоб Росія вивела свої війська і дала можливість відновитися українському контролю над цими територіями.
 • Найважливіша альтернатива над якою ми працюємо кожного дня - це щоб Україна була міцною, успішною і заможною країною.
 • Відвідав би Донецьк і Луганськ, але коли там буде відновлений український контроль
 • Не можна давати будь-який привід щоб легітимізувати так звані “ДНР” і “ЛНР”, яких не мало б існувати.
 • Миротворча місія на лінії розмежування не підходить. Потрібна миротворча місія за мандатом ООН по всій окупованій території. Ми хочемо щоби Росія серйозно поставилася до введення миротворчої місії за мандатом ООН по всій території. Якщо Росія відмовиться - значить вона насправді не зацікавлена у вирішенні конфлікту
 • Ми будемо далі запроваджувати санкції, допомагати Україні економічно.

Дякуємо США!Рух "Сильні громади".

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.