Реванш регіоналів іде країною повним ходом

Реванш регіоналів іде країною повним ходом. У той час коли одіозні лідери Партії регіонів повтікали, як банда Януковича, або перефарбувалися і присягнули новій владі, на місця потроху почали повертатися виконавці, так би мовити шестьорки регіоналів. Про це пише Олена Нагорна у своєму Фейсбук

Всі знають, що біглий екс Президент за «поганялом» Проффессор, перед узурпацією влади та спробою конституційного перевороту порозставляв так званих «смотрящіх» аж до самого низу соціальної вертикалі. В поліції, прокуратурі, судах, великих підприємствах – всюди були ці шестьорки, що мали слідкувати за відкатами і що б схеми не проходили повз Баті.

Не минули смотрящі й аграрний сектор. Зараз мова піде про Еліватори. Навіть там, ставилася політично вірні бандюгани, що мали контролювати та здирати кошти за найдороще для кожного українця – хліб.

Так наприклад, в селі Новодонецьке Донецької області, працював директором «Легендарненського Елеватору» той що є дочірнім підприємством Державної Аграрної Компанії «Хліб України» такий собі Ієвлев Володимир Анатолійович. Той самий Ієлеїв, що потім став депутатом у Славянську, від Партії Регіонів. Той самий, що довго не повертався до Слов’янська після його де окупації, та був проти зносу пам’ятника Леніна.
Так от цей персонаж, ще до революції керував Елеватором. Вже тоді його називали «Вова мінус 200», бо з кожного зерновоза він крав 200-300 кг. зерна.

Вова мінус 200 був великим фахівцем у схемах місцевого розливу. Він й підробляв висновки лабораторії щодо типу зерна, міняючи його зерна для муки на кормове й назад заради жаданого хабаря, і відтягував видачу зерна фермерам, що б підзаробить на зберіганні – заробляв собі так би мовити на майбутню політичну кар’єру.

І як це все сходило з рук, людині з купленим дипломом? А дуже просто – сімейний підряд. Родина, як казав Янукович, це наше все. От і крадій Ієвлев виявився племінником колишнього міністра сільського господарства часів Яника. Тому будь які нарікання та скарги селян, чи підозри правоохоронців проходили повз.

Після перемоги Революції гідності, Вова зачаївся. За кордоном його не чекали, а у новій владі він місця собі не знайшов. Тому вирішив докласти усіх зусиль, та вкласти увесь свій капітал, чесно зароблений на схемі мінус 200 у своє повернення до… І куди ви думали вирішив повернутися Ієвлев? Так, до Альма матер – на Елеватор.

І щось нам підказує, особливо те, як швидко регіонали почали піднімати голову, що у нього це може вийти. Сподівання тільки на громаду, та висвітлювання цього елеваторського реваншу у пресі.
Бо нечисть любить темряву, але боїться світла.

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.