Сесія міськради Слов’янська: розпродаж комунального майна, Бюджет участі та звіти керівників

26 січня відбулась чергова 39 сесія Слов'янської міської ради. Депутати слухали звіти міського голови, начальника патрульної поліції та виступ представника військкомату. Серед резонансних питань - рішення за приватизацію комунальних приміщень пакетом, а також рішення про Координаційну раду раніше прийнятого “Бюджету участі”.

Звіт мера Вадима Ляха

Мер Слов’янська Вадим Лях прозвітутвав за рік роботи у міській раді. Серед напрямків, на які він звернув увагу у своїй доповіді, були інвестиційна діяльність міста, фінанси, комунальна власність, житлово-комунальне господарство, житловий фонд, міський транспорт, соціальний захист населення, надання адміністративних послуг населенню, молодь та спорт, охорона здоров'я, освіта, культура та екологія.

Вадим Лях розповів про досягнення у роботі міської влади під його керівництвом у 2017 році:

-створено базу даних проектів на загальну суму понад - 3 млрд грн;

-за кошти обласного бюджету у 2017 році виконані роботи на 28 об'єктах загальною вартістю 14 млн гривень;

-ведеться співпраця з міжнародними організаціями технічної та фінансової допомоги, такими як Європейський Союз, ПРООН, НЕФКО, ЄІБ.

За словами міського голови, участь у програмах цих організацій дає можливість залучати до бюджету міста додаткові кошти (на загальну суму понад 95 млн грн) для реалізації інфраструктурних проектів із реконструкції комунальних гуртожитків, капітального ремонту лікарень, будівництва Центру надання адміністративних послуг та модернізації зовнішнього освітлення міста.

Іншим своїм досягненням Вадим Лях вважає реалізацію Державної програми «Теплі кредити». За його словами, з початку 2017 року жител міста оформили 139 «теплих» кредитів на суму - 2,5 млн грн, а всього з 2015 року Програма допомогла реалізувати енергоефективні заходи 539 домогосподарствам міста Слов'янська на загальну суму 8,6 млн грн.

Підводячи підсумки, міський голова підкреслив, що на його думку минулий рік показав основні напрямки командної роботи виконавчих органів міської ради та депутатського корпусу. За словами Ляха, для нього важлива саме командна робота, на яку він розраховує і в 2018 році.

Велика приватизація

Напруженим стало питання, що виникло навколо об'єктів, які місто підготувало для приватизації. На розгляд депутатів був запропонований перелік, за який пропонувалося голосувати “пакетом”. Виникла дискусія з приводу об'єктів, які внесені до переліку приватизації на 2018-2019 роки. Депутати з “БПП” і «Самопомочі» наполягали на тому, щоб за кожен об'єкт голосували окремо. Проте депутатська більшість не дослухалася до пропозиції колег і проголосувала так як їй потрібно.

Проте міський голова на пропозицію депутата Ольги Алтуніної пообіцяв, що при проведенні аукціонів з приватизації буде використовуватися майданчик “Прозорро”.

Звіт керівника місцевої поліції Олександра Малиша

На засіданні також презентував громаді свій звіт про результати діяльності за 2017 рік начальник управління патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську Олександр Малиш. Він розповів, що за 2017 рік у Слов’янську до поліції надійшло 30 216 звернень громадян (приблизно 83 подій щодобово). Більша частина звернень стосувалася адміністративних правопорушень, наймасовішими з яких є порушення громадської безпеки.

Комісія для перевірки стану обліку призовників

Також одним з основних питань, які варто виділити, стало утворення та затвердження складу комісії з перевірки стану військового обліку і бронювання призовників. Начальник відділення військового обліку і бронювання солдатів та сержантів запасу Слов’янського об’єднаного міського військкомату Ігор Стефанович виніс на голосування це питання. Депутати підтримали таке рішення.

Бюджет участі продовжує втілюватися

Одним з основних позитивних для громади рішень стало затвердження Координаційної ради з питань реалізації міської цільової Програми «Бюджет участі міста Слов’янська» на 2018-2022 роки”. Це означає, що програма відтепер може повноцінно функціонувати у місті. У цей же день, 26 січня, відбулося перше засідання новоствореної ради, куди входять і представники руху “Сильні громади”.

Євгенія Калугіна - координатор руху “Сильні громади” у м. Слов’янськ

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.