У Слов’янську стартувала інформаційна кампанія ”Бюджету участі”

26 січня 2018 на пленарному засіданні Слов’янської міської ради було прийнято рішення про створення Координаційної ради з питань реалізації міської цільової Програми “Бюджет участі міста Слов’янська” на 2018-2022 роки”. Учасники засідання прийняли рішення про початок інформаційної кампанії.

Щоб не гаяти часу, того ж дня члени Координаційної ради зібралися на перше засідання, де головою було обрано депутата Слов’янської міської ради від “Самопомочі” Ольгу Алтуніну, заступником - Юрія Підлісного, який є заступником міського голови, а секретарем - начальника відділу внутрішньої політики Дмитра Кравченка.

Також було прийнято рішення про початок з 29 лютого інформаційної кампанії для ознайомлення жителів міста з основними принципами та можливостями громадського бюджетування, вимогами до подання проектів та заохочення мешканців до подання пропозицій.

Запровадити “Бюджет участі” у Слов’янську депутати вирішили під час однієї з сесій міськради ще наприкінці минулого року. Це означає, що відтепер мешканці міста матимуть можливість пропонувати та визначати голосуванням проекти, які можна реалізовувати за кошти з міського бюджету. Подібні програми вже діють у деяких містах Донецької області та загалом в Україні.

Зазвичай мешканці пропонують профінансувати проекти, які стосуються благоустрою, транспорту, організації дозвілля тощо.

Загальна вартість реалізації Програми “Бюджету участі” - 5 млн грн, а сума фінансування збільшуватиметься щороку. Зокрема, на 2018 рік передбачено 500 тис. грн, на 2019 рік - 800 тис. грн, 2020 рік - 1 млн грн, 2021 рік - 1,2 млн грн; 2022 рік 1,5 млн грн.

Максимальна вартість одного проекту не повинна перевищувати 150 тис.грн. Проекти мають бути спрямованими на благоустрій, вдосконалення інфраструктури та вирішення соціальних потреб мешканців міста.

Детельніше можно ознайомится за посиланням http://www.slavrada.gov.ua/?view=gb

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.