В РАМКАХ КЛУБУ "ЕФЕКТИВНЕ МІСТО" В СЛОВ'ЯНСЬКУ ЗІБРАЛИ ПЕРШУ ПАРТІЮ ВІДПРАЦЬОВАНИХ БАТАРЕЙОК

18 грудня у Слов'янську, члени міського Клубу #Ефективне_місто від "Ротарі-Клубу Слов'янськ" директор компанії #СДС, депутат міської ради Сергій Кушнарьов (Serge Kushnaryov), депутат міської ради Сергей Пустовит та координатор руху Сильні громади в Слов'янську, координатор Клубу "Ефективне місто" Евгения Калугина відвідали міську ЗОШ № 12 аби вилучити та відправити на утилізацію до міста Львова зібрані учнями цієї школи відпрацьовані батарейки.
Одразу після того, як в цій школі в рамках проекту "Ефективне місто" за кошти Ротарі-Клубу та компанії СДС було виготовлено та встановлено один зі спеціальних контейнерів для збору батарейок, до роботи зі збору відпрацованих батарейок активно долучилися школярі-члени учнівського самоврядування школи, які ініціювали кампанію зі збору батарейок в своєму навчальному закладі.
В результаті в рекордно короткі терміни школярам вдалося зібрати цілий контейнер відпрацьованих джерел живлення (батарейок) та передати його вміст представникам Ротарі-Клубу міста, які взяли на себе усі фінансові зобов'язання з відправки зібраних у Слов'янську відпрацьованих батарейок на підприємство "Аргентум" у місті Львові для утилізації.
Таким чином перші зібрані в Слов'янську в рамках Ініціативи близько 10 кілограм батарейок не потраплять на звалище, завдаючи непоправної шкоди довкіллю та здоров'ю містян, а відправляться до Львова на підприємство "Аргентум" на утилізацію.
Проект "Ефективне місто" має на меті поєднати зусилля та утворити сталі традиції констрвуктивної взаємодії представників громадськості, бізнесу та місцевої влади у вирішенні місцевих проблем та реалізується за підтримки UCBI - Українська ініціатива зміцнення громадської довіри/USAID Ukraine - USAID Україна.
рух "Сильні громади", Studena NGO.

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.