В Слов’янську нарешті затверджено бюджет участі


20 грудня на пленарному засіданні 38-ї сесії Слов’янської міської ради депутати одноголосно підтримали затвердження міської цільової Програми “Бюджет участі міста Слов’янська” на 2018-2022 роки. Таким чином Слов’янськ відтепер офіційно долучився до переліку міст України, де діють бюджети участі.

Приємно зазначити, що в роботі над проектом брали участь і представники руху “Сильні громади”.

Проект прийнято і невдовзі він має бути підписаний міським головою.

Наступний крок - формування персонального складу відповідної комісії, куди також увійдуть і представники руху “Сильні громади”. Цей процес має розпочатися вже в січні 2018 року.

Тепер варто побажати мешканцям Слов’янська активно долучатися до процесу, який включатиме в себе навчання для всіх бажаючих містян як користуватися бюджетом участі та що це дає, а також як писати проекти для бюджету участі.
Координатор руху “Сильні громади”
в м. Слов’янськ Є.В. Калугіна

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.