В Слов’янську закликають громадян долучитися до створення Національного плану управління відходами в Україні до 2030 року

15 лютого у Центральній бібліотеці Слов’янська рух “Сильні громади” та відділ екології Слов’янської міської ради проведуть громадське обговорення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, що була нещодавно ухвалена Урядом України і в рамках якої Міністерством екології буде розроблено відповідний Національний план дій з урахуванням пропозицій від громад України.

Під час заходу начальник відділу екології Лариса Соловей представить громадськості зміст запропонованої Урядом стратегії, після чого відбудеться громадське обговорення за результатами якого буде оголошено про формування робочої групи в Слов’янську з напрацювання пропозицій до Національного плану управління відходами, який має прийняти Уряд з урахуванням пропозицій, що надійдуть від громад України.

До робочої групи зможуть увійти всі бажаючі.

Захід розпочнеться о 15.00 годині на другому поверсі Центральної бібліотеки за адресою: площа Соборна, 2а. Чекаємо на активних та відповідальних громадян.

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.