Отчет фракции Аграрной партии в горсовете Славянска: ПОЛНЫЙ ТЕКСТ

9 марта состоялся отчет депутатов, прошедших в городской совет от Аграрной партии Украины. Фракция Аграрной партии имеет в своем составе трех человек: Пустовит Сергей - глава фракции, член комиссии по вопросам экономической политики, бизнеса, бюджета и финансов; Смирнов Виктор - председатель постоянной депутатской комиссии по охране здоровья, образования, социальной и молодежной политики; Водопьянов Константин - член комиссии по вопросам землепользования, градостроительства и экологии.

На фото: глава фракции Аграрной партии в Славраде Сергей Пустовит.

Далее предлагаем полный текст прошедшего отчета.

Уважаемые Присутствующие!

Сергей Пустовит: разрешите мне, как Главе Фракции Аграрной Партии Украины в Славянском городском совете, предоставить отчёт о проделанной работе за год нашей депутатской каденции!

Что хотелось бы отметить, в первую очередь, Аграрная Партия по структуре политических, экономических и социальных признаков, относится к Центристским Партиям! Таким образом деятельность партии направлена на улучшение социально экономического, культурного развития нашей Страны!

Мы сотрудничаем с депутатами разных партий, фракций, объединений, групп!

Мы делаем все возможное, чтобы заявленные Нашей партией приоритеты были воплощены в жизнь!

В 7 созыве депутатского корпуса Славянского горсовета, наша Фракция представлена 3 депутатами, это Глава Фракции Пустовит Сергей Викторович, Водопьянов Константин Николаевич, Смирнов Виктор Сергеевич.

1. Пустовит Сергей Викторович - член ПОСТІЙНОЇ КОМІСіЇ З ПИТАННЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, БІЗНЕСУ, БЮДЖЕТУ ТА ФіНАНСІВ

2. Смирнов Виктор Сергеевич - голова ПОСТІЙНОЇ КОМІСіЇ З ПИТАННЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, ОСВІТИ, СОЦІАЛЬНОЇ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

3. Водопьянов Константин Николаевич - член ПОСТІЙНЇ КОМІСіЇ З ПИТАННЬ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ, МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЕКОЛОГІЇ.

Вместе с Фракцией Самопомощь, БПП Солиданость, Наш Край, подавали Проект Решения об уменьшении порога закупки по системе Прозорро до 10 000 грн.

При поддержке нашей Фракции совместно с депутатами Славянского и Лиманского районов был организован митинг против продажи земель сельхозназначения на 2016 год.

Моя передвиборча програма була направлена на те що, я буду сприяти розвитку міста Миколаївка. Таким чином я брав активну участь у написанні та затвердженні програми соцекономрозвитку в місті Миколаївка на 2016 рік.

Після прийняття та затвердження програми було передбачене фінансування на місто у розмірі біля 24 млн грн.

- водопровідна мережа – 2,5 млн. грн.
- капітальний ремонт (відновлення) жилого будинку № 22 по вул. Синецького (зруйнований під час бойових дій влітку 2014 року)
- капітальний ремонт доріг – 6 млн. грн.
- програма єнергозбереження, заміна вікон ЗОШ № 1 та № 2 – 1,8 млн. грн.
- оснащення КЛПЗ «Слов'янська ЦРЛ» медичним обладнанням – 5,4 млн. грн.

Сприяв виділенню коштів на підтримку Сервіскомуненерго в місті Миколаївка на суму 1,5 млн.

Я як, депутат Слов'янськоі міськой ради 7 скликання, член постійної комісії з питань економіки, бізнесу, бюджету та фінансів, член робочої групи при Словя'нському міськвиконкомі з питань наповнення міського бюджету місцевими податками та зборами (акцизний податок - робота групи дозволила забезпечити бюджету міста одаткові надходження в повному обсязі с перевиконанням в частині акцизного сбору). Член робочої групи з питань фінансових надходжень в бюджет міста. Висновки і рекомендацій комісії були представленні депутатам на пленарному засіданні 15.02.2017 року. На сесії звіт робочої групи, було прийнято в повному обсязі.

Член робочій группи з питань молоді і спорту (дозволило разом з Віктором Смірновим підвищити та збільшити кількість стипендій, що будуть профінансовані з місцевого бюджету у 2017 році).

Завдяки плідній співпраці з Віктором Смірновим було затверджене фінансування на відділ молоді і спорту, а саме: фінансування фільтровальної станції для міського басейну, фінансування ліфтового підйомника у міському басейні для людей з обмеженими можливостями.

Збільшення фінансування на ремонти спортивних закладів міста, збільшення фінансування для закупівлі спортивного інвентаря.

З міського бюджету будуть профінансовані спортивні майданчики відкритого типу.

Член робочій группи з питань Почесних громадянин міста. Член робочої группи з написання Статуту міста- як основного нормативно-правового документу у відносинах в Громаді. Був ініціатором створення группи для повернення будинків які мають статус культурно-історичної спадщини міста (Вілла Марія) у комунальну власність.

Як член комісій по фінансам підняв питання про збільшення фінансування Программи безпечне місто (сума збільшенна у два рази, кошти підуть на закупівлю камер зовнішнього спостереження, компьютерів та обладнаня, яке дасть можливість своєчасно моніторити ситуацію в місті).

Також брав активну участь в виділені коштів з міського бюджету на співфінансування проекту Парк Шовковичний (3 мільйони гривень).

За колективними скаргами.

1. Мешканці будинку по вул. Бульварна,2 звернулися до мене с клопотанням встановити, чі відповідав вимогам зоконодавствам факт встановлення під їх вікнами Об'єкт малої архітектурної форми. Мною були направлені депутатські звернення в архітектуру міста, прокуратуру міста.

2. До мене звернулися мешканці пров. Виноградний, 3, з проханням сприяти вирішенню питанню між їх ОСББ і Слов'янським водоконалом в питанні ремонту каналізаційного колектора і водопостачання в їх будинок. Мною були складені відповідні депутатські звернення до очільника водоконалу та очільника відділу УЖКГ. після моїх звернень в план робіт дані питання були включені.

3. Колективне звернення мешканців міста Миколаївка - вул. Кошуби, Колодязьна, провулок Слов'янський з питання вирішення проблеми постачання питної води у літній час. Запити були направлені Миколаївському міському голові та очільнику СервісКомунЕнерго. В план соцекономрозвитку ці вулиці були включені частково.

4. Колективне звернення мешканців багатоквартирних будинків вул. Миру м. Миколаївка на тривалу відсутність роботи ліфтів у двох будинках по цій вулиці. Було складено мною депутатські запити і направлені міському голові Миколаївки, питання частково вирішене.

5. Звернення мешканців Миколаївки, вул. Синецького, сприяти виділенню коштів на відновлення будинку, який був зруйнований під час бойових дій 2014 року. Запит був сформований і направлений міському голові міста Миколаївки. Кошти на відновлення були відділені з бюджету області та держбюджету України. На теперішній час йде процедура торгів через систему Прозоро.

6. Звернення мешканців прилеглих будинків до зупинки Молодіжна, мікрорайон Артема, з вимогою встановити кому належить майно (металевий павільйон для торгівлі) на зупинці транспорта, з метою дотримання вимог благоустрію міста підприємцем-власником павільйону. Мною було сформовано депутатський запит на ім'я Слов'янсого міського голови. У відповіді відділу архетиктури, було зазначено наступне: дане майно є нічийним, договорів аренди чи строкового сервитуту немає. Об'єкт підлягає демонтажу, роте демонтаж на даний час не виконано.

7. Звернення мешканців міста з вимогою надати дані про можливість встановлення індивідуального опалення в багатоквартирних будинках міста Слов'янськ, а також про можливість встановлення індивідуальних лічильників теплової енергій в своїх помешканнях. На дане доручення було написано депутатське звернення і оголошено на пленарному засіданні чергової сесії. Відповідь від всіх профільних відомств отримана, мешканці проінформовані.

8. Від імені Глави Фракції було подане депутатське звернення на міського голову з вимогою включити в бюджет міста на 2017 рік кошти на обладнання будинків тепловими лічильниками. В бюджет міста на 2017 - 2019 ріки згідно програми входять 238 будинків, в які буде встановлено теплові лічильники за рахунок бюджету. Всього - 19 млн. 40 тис., 2017 р. – 8млн., 2018 р. – 8 млн., 2019 р. – 3 млн. 40 тис.

9. Від імені Фракції було написано депутатське звернення з вимогою встановити, чи був порушений закон в рамках регламенту міськой ради 7 скликання в процесі призначення членів виконкому. Звернення було розглянуто на постійній комісії по боротьби з корупцією та депутатською діяльністью.

10. Від імені фракції було піднято питання про доцільність виділення земельної ділянки для сміттево перевантажувальної станції, проте земельна ділянка не була виділена, на теперішній час програма знаходиться на доопрацюванні.

Благодійність.

1. Як депутат призначив і виплачував грошові степендій обдарованим дітям ЗОШ № 2 міста Миколаївка.

2. Провів сучасний Інтернет і встановив вай-фай роутер у ЗОШ № 2 Миколаївка.

3. Сприяв розвиненню поза класного розвитку дітей в ЗОШ № 2 (спорт інвертар, дитячий табір літнього виховання).

4. Разом з депутатом Водоп'яновим Костянтином, Смирновим Віктором, а також з депутатами інших фракцій провели Свято Футболу (День Захисту Дитини).

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.