Чим і як володіють, користуються, розпоряджаються співвласники БКБ

2.jpg
Продовжуються пошуки визначення форм управління багатоквартирними будинками (БКБ). Люди замислюються над тим, як діяти на благо всіх співвласників тому, що в цьому благу і їх благо і комфорт.

Можна часто чути про жертовну майже благодійну роботу голів ОСББ, бо ті копійки, що вони отримують за опікування будинками в режимі 24/7, вислуховувають 2-3% так званих «шукачів» зради, яким всі винні, спілкуються з підрядниками та монополістами, достойною оплатою назвати не можна.

У досить великої кількості співвласників дуже викривлена уява про роботу, саме роботу, важку та виснажливу, голів правлінь ОСББ та керуючих справами. Як правило такі "особистості" ведуть себе так, ніби люди, що опікуються будинком їхні особисті раби. Зрозуміло, що благодійність спустошує благодійника, людина вигорає. Енергообмін має бути збалансовано. Той, хто щось робить для загального блага, має отримувати винагороду у вигляді грошової компенсації адекватну затраченим зусиллям. Це і закон не забороняє. До цього повинні доходити все більше не тільки голів ОСББ, а всіх співвласників. Ніхто не повинен виставляти свою самопожертву, як велике досягнення, і саме здатність співвласників переконати один одного адекватно оплачувати працю людей що більше пам’ятають про загальне майно, і для цього здійснюють певні дії, це нормальне явище і не може бути предметом заздрості. Благодійність та власність – це не дуже сумісні поняття.

Адже там гарно живеться, де гуртом сіється і жнеться. Тому, якщо гуртом, то починаючи з оформлення голосування на зборах, щодо питання порядку денного, може здійснюватись двома способами:

1. Відомість по кожному питанню (приклад наведено в Наказі Мінрегіону №203)

2. Листками опитування кожному співвласнику окремо з переліком всіх запитань порядку денного. До пакету листків опитування робляться відомість голосування на зборах.
Другий варіант стане в нагоді великим будинкам, в яких існує загроза знищення неадекватами відомостей з вже зібраними підписами. При цьому,

ЗВЕРНЕМО УВАГУ:

- протокол подається до Виконкому ОМС
- виконком та ОМС не ПОВИНЕН перевіряти підписи, це не його обов’язок.
- ні Виконком, ні ОМС не може відмовити в прийнятті протоколу, якщо він оформлений належним чином. якщо постановою не визначено якісь деталі оформлення протоколу ні виконком, ні ОМС не мають права вигадувати якісь додаткові вимоги. Це не повинно відволікати співвласників від свого майна, бо вони його повинні вивчати і слідкувати за ним. Умовно схематично чим співвласники володіють, користуються і розпоряджаються виглядає так:
1.png

Все материалы раздела Блоги являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Блоги несут авторы материалов самостоятельно.
Если вы хотите стать автором и вести блог на нашем сайте вам необходимо выслать на электронный адрес редакции slavobyav@mail.ru свою контактную информацию: ФИО, телефон (для обратной связи) с пометкой «Блог» и мы дадим вам свободный доступ

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.