Блог пользователя Денис Бигунов

Чому та як громадянину варто допомагати поліції Слов’янська

Громадяни часто нарікають на роботу поліції міста. Багато хто щиро нарікає, що поліція “не працює”, “кришує”, “заплющує очі на злочини” тощо. Насправді подібні негативні явища в поліції дійсно можуть мати місце. Проте кожен поважаючий себе громадянин, по-перше, має керуватися лише фактами, а по-друге, практика показує, що громадянська активність, якщо вона побудована та здійснюється грамотно - може вирішити багато проблем

jpeg_4.jpg

Що відомо про нового директора ДБР у Краматорську

18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади новоствореного Державного бюро розслідувань. Серед них було відібрано і кандидата на посаду Директора територіального управління ДБР у Краматорську. Ним став колишній старший слідчий другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області Артем Володимирович Матвєєв.

jpeg_3.jpg

СБУ совместно с патриотами, поздравила Донецк с Днем Конституции (ВИДЕО)

Служба безопасности Украины совместно с местными патриотами, поздравила Донецк с Днем Конституции вывесив сине-желтый флаг в центре города с надписью «Донбасс - это Украина!»

jpeg_0.jpg

В СЛАВЯНСКЕ “СИЛЬНІ ГРОМАДИ” ВОЗРОЖДАЮТ ИСТОРИЮ ГОРОДА

У четвер, 21 червня, в Слов'янській міській раді відбувся круглий стіл присвячений поточному ходу робіт з відновлення історичної спадщини Староміського кладовища. У круглому столі взяли участь міський голова Вадим Лях, представники комунальних служб, історики, краєзнавці та активісти міста.

35724605_2580025742222728_2660782615543414784_n.jpg

В Славянске просят поддержать петицию о строительстве храма УАПЦ

"В нашому місті вже є Храм цієї парафії, але він настільки маленький, що людям не вистачає місця стояти на службі навіть у звичайні дні, а про святкові й говорити не доводиться, - говорять автори петиції.

Норвежский сериал "Оккупированные" как украинская реальность

Смотрю болезненный для меня, но как оказалось до ужаса понятный норвежский сериал "Оккупированные", где по сюжету Россия при помощи своей армии без опознавательных знаков начинает ползучую оккупацию, шантаж, террор и агрессию против Норвегии, параллельно отрицая свою причастность к происходящему, а международное сообщество ограничивается "глубокой обеспокоенностью"

ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ США ДО СЛОВ’ЯНСЬКА

15 травня Слов'янськ відвідалали представник USAID у справах Європи і Євразії Брок Бірман, спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер і посол США в Україні Марі Йованович, які дали широку та знакову прес-конференцію

Шок 9 мая в Одессе: народ-богоносец, народ-победитель во всей красе

9 мая в Одессе прошли мероприятия ко Дню победы над нацизмом во Второй мировой войне. И если это действительно представители того самого "народа-победителя", то нетрудно догадаться как они вели себя в Европе в 1945 году и какие ценности вместо "побежденного фашизма" на самом деле принесли.


Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.