Блог пользователя Евгения Калугина

Презентація та відкрита дискусія у Слов’янську: Чим депутат може бути корисний


У вівторок, 11 квітня з метою покращення комунікації, взаємодовіри та взаємодії між громадянами і депутатами міської ради, підвищення знань громадян про депутатську роботу, рух "Сильні громади" планує провести тренінг «Чим депутат може бути корисний» та представити аналіз роботи депутатів міської ради за 2017 рік.

В Слов’янську закликають громадян долучитися до створення Національного плану управління відходами в Україні до 2030 року

15 лютого у Центральній бібліотеці Слов’янська рух “Сильні громади” та відділ екології Слов’янської міської ради проведуть громадське обговорення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, що була нещодавно ухвалена Урядом України і в рамках якої Міністерством екології буде розроблено відповідний Національний план дій з урахуванням пропозицій від громад України.

У Слов’янську стартувала інформаційна кампанія ”Бюджету участі”

26 січня 2018 на пленарному засіданні Слов’янської міської ради було прийнято рішення про створення Координаційної ради з питань реалізації міської цільової Програми “Бюджет участі міста Слов’янська” на 2018-2022 роки”. Учасники засідання прийняли рішення про початок інформаційної кампанії.

Сесія міськради Слов’янська: розпродаж комунального майна, Бюджет участі та звіти керівників

26 січня відбулась чергова 39 сесія Слов'янської міської ради. Депутати слухали звіти міського голови, начальника патрульної поліції та виступ представника військкомату. Серед резонансних питань - рішення за приватизацію комунальних приміщень пакетом, а також рішення про Координаційну раду раніше прийнятого “Бюджету участі”.

Звіт мера Вадима Ляха

Слов’янська міська рада планує викупити приміщення Будинку культури у “Донецькоблгазу”

25 січня в малій залі виконкому відбулося засідання постійної комісії Слов’янської міськради з питань депутатської діяльності законності, правопорядку. Під час засідання депутати розглянули низку питань, які стосувалися придбання для міста приміщення Будинку культури, освітлення небезпечних ділянок в місті та інші.

На засіданні були розглянуті такі питання:

Проект «Жовта лінія» у музеях Донбасу #музейвідкритонаремонт


30 січня у Слов’янську розпочнеться проект «Жовта лінія» - продовження проекту Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України – «Музей відкрито на ремонт II».

В Слов’янську нарешті затверджено бюджет участі


20 грудня на пленарному засіданні 38-ї сесії Слов’янської міської ради депутати одноголосно підтримали затвердження міської цільової Програми “Бюджет участі міста Слов’янська” на 2018-2022 роки. Таким чином Слов’янськ відтепер офіційно долучився до переліку міст України, де діють бюджети участі.

Приємно зазначити, що в роботі над проектом брали участь і представники руху “Сильні громади”.

Проект прийнято і невдовзі він має бути підписаний міським головою.

В Слов’янську Клуб “Ефективне місто” затвердив громадську стратегію вирішення проблеми відходів


8 грудня в Центральний бібліотеці міста відбулося обговорення громадської Стратегії Клубу “Ефективне місто” зі сприяння вирішення проблеми побутових відходів, а також було оголошено перелік пунктів прийому відпрацьованих батарейок, де учасниками Клубу “Ефективне місто” встановлено відповідні контейнери, виготовлені за кошти компанії СДС та Ротарі-Клубу. - Збір відпрацьованих батарейок запущено!

В Слов’янську бюджет за участі громадян наближається до прийняття

Сьогоді, 4 грудня, в малій залі Слов’янської міської ради відбулося друге засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів партисипативного бюджету (бюджет участі) в м.Слов’янськ. Відбувся конструктивний діалог в вході якого були обговорені суперечливі питання впровадження бюджету участі. Робочою групою було напрацьовано та відкориговано проект бюджету участі спільними зусиллями. В результаті впродовж 2 годин членами групи було затверджено Проект “Бюджет участі”.


Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.