Блог пользователя Евгения Калугина

В Слов’янську нарешті затверджено бюджет участі


20 грудня на пленарному засіданні 38-ї сесії Слов’янської міської ради депутати одноголосно підтримали затвердження міської цільової Програми “Бюджет участі міста Слов’янська” на 2018-2022 роки. Таким чином Слов’янськ відтепер офіційно долучився до переліку міст України, де діють бюджети участі.

Приємно зазначити, що в роботі над проектом брали участь і представники руху “Сильні громади”.

Проект прийнято і невдовзі він має бути підписаний міським головою.

В Слов’янську Клуб “Ефективне місто” затвердив громадську стратегію вирішення проблеми відходів


8 грудня в Центральний бібліотеці міста відбулося обговорення громадської Стратегії Клубу “Ефективне місто” зі сприяння вирішення проблеми побутових відходів, а також було оголошено перелік пунктів прийому відпрацьованих батарейок, де учасниками Клубу “Ефективне місто” встановлено відповідні контейнери, виготовлені за кошти компанії СДС та Ротарі-Клубу. - Збір відпрацьованих батарейок запущено!

В Слов’янську бюджет за участі громадян наближається до прийняття

Сьогоді, 4 грудня, в малій залі Слов’янської міської ради відбулося друге засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів партисипативного бюджету (бюджет участі) в м.Слов’янськ. Відбувся конструктивний діалог в вході якого були обговорені суперечливі питання впровадження бюджету участі. Робочою групою було напрацьовано та відкориговано проект бюджету участі спільними зусиллями. В результаті впродовж 2 годин членами групи було затверджено Проект “Бюджет участі”.

Бюджет участі відтепер буде в Слов’янську

Рада повідомити, що 28 листопада в малій залі Слов’янської міської ради відбулося перше засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів партисипативного бюджетування (бюджет участі) в м.Слов’янськ, куди увійшла і я, як член робочої групи від руху “Сильні громади”

В Слов`янську нарешті стартував збір відпрацьованих батарейок

Сьогодні, 28 листопада, нарешті Клуб #Ефективне _місто перейшов до активних дій.
На наш заклик до збору батарейок відгукнулися перші найактивніші представники багатьох організацій міста. Перші контейнери для збору відпрацьованих батарейок вже встановили у себе магазин “Электромир” (відділ ”Біла Ворона”), загальноосвітні школи №10, №18 та школа-інтернат №1.

У Слов'янську запрошують до Клубу "Ефективне місто", говоритимемо про сміття

У п'ятницю, 27 жовтня, о 14.00 годині відбудеться поточне засідання клубу “Ефективне місто”. На зустріч запрошені керівники відділу екології, УЖКГ Слов’янської міської ради, КП “АТП 052814” та колишній міський голова Слов’янська Анатолій Левіт.

Порядок денний

Засідання Клубу "Ефективне місто" в Слов'янську

В понеділок, 16 жовтня о 16.00 годині в Центральній бібліотеці м. Слов’янськ відбудеться чегове засідання клубу “Ефективне місто”. Під час засідання членам Клубу буде надана спеціально підготовлена аналітична інформація у друкованому вигляді та у вигляді доповідей-презентацій по напрямках визначеного Порядку денного засідання.

Після заслуховування членами Клубу підготовлених доповідей по напрямкам Порядку денного, доповідачі також нададуть пропозиції членам Клубу щодо шляхів вирішення піднятих у доповідях проблемних питань.


Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.