Чудова дитяча вишиванка

 Стильна українська сорочка - це унікальна можливість з красою і кристально чистою душею наших предків. Такого роду вироби нагадують нам про наших народому корнні і багатому історичному минулому. Кожен стібок орнаменту української вишивки, його колір, несе в собі сакральне значення.

 У сучасному світі, декорована вишивкою сорочка призначена не тільки для повсякденного носіння, але і для проведення обрядів, які мають місце в житті кожного українця. Це не просто красивий і святковий одяг, а показник душевного багатства українського народу, розвиненої культури, щедрості і пам'яті про історичне минуле.

Неповторна дитяча вишиванка незважаючи ні на що, пройшла крізь століття і змогла зберегти свій традиційний первозданний вигляд, який виражає материнську любов і турботу. Унікальна сорочка з вишуканою вишивкою випромінює тепло ніжних рук і володіє позитивною енергетикою. Виріб немов запрограмовано на щастя, здоров'я, успіх і добру долю. Такого роду одяг може послужити талісманом для Вашої дитини, а саме слово «сорочка» походить від кореня «сорок ». У давнину він позначав присутність сорока божеств, що захищають людину.

Сьогодні дитяча вишиванка є дуже поширеною, завдяки чому її можна з легкістю придбати. Багато виробників поповнюють широкий асортимент товарів виробами більш доступними за ціною, яка може залежати від таких факторів як:

1 . Матеріал. Зазвичай вишиті сорочки, виготовлені з натуральних тканин, без синтетичних добавок у зв’язку з цим вони коштують у рази дорожче;

2 . Способів роботи над вишивкою. Машинна робота виконується швидше, вона не вимагає додаткових умінь і навичок на відміну від ручної;

3 . Відсутність, або наявність декорованих вишивкою вставок. Різноманітні сорочки з вставками є менш цінними, ніж виріб з вишивкою на самій тканині.

Багато фахівців рекомендують при виборі дитячого вишиванки в першу чергу, звернути увагу на вироби з натурального матеріалу з традиційною ручною вишивкою так, як вони є зручними, практичними, гарними, приємними до тіла, корисними, вишуканими і унікальними. Така сорочка увібрала в себе всі найкращі побажання майстрині, позитивну та захисну енергетику, закладену в древню язичницьку символіку. Яскраві кольори, цікаві візерунки і загадкові мотиви, безсумнівно, порадують Вашу дитину своїм привабливим виглядом.

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.