Особливості роботи порталу «B2B»

Всеукраїнський сервіс «B2B» пропонує юридичну допомогу онлайн b2bconsult.ua користувачам з будь-яких питань законодавства по конкретній або договірній вартості. Також кожен замовник може надіслати прямий запит конкретному спеціалісту по індикативній ціні, яка вказана в його профілі. Обрати фахівця на сайті можна по відгукам від інших клієнтів або переглянувши рейтинг консультанта. Адміністрація порталу гарантує надійну та цілодобову роботу системи, контролює та перевіряє відповіді консультантів.

Головні особливості порталу з вирішення юридичних питань

Інтернет ресурс дозволяє отримати професійні відповіді для вирішення поточних проблем з метою прийняття вірного рішення, а також для подання документів до контролюючих органів. Для того щоб отримати консультацію необхідно зробити наступне:

  • відправити запит на офіційному сайті;

  • встановити привабливу вартість послуги або обрати договірну ціну;

  • оплатити роботу консультанта зручним способом (у відділенні банку або безготівково);

  • отримати професійну відповідь на спеціальному бланку з підписом адміністрації порталу.

Зберігати усі відповіді можна в електронному вигляді в особистому кабінеті або на паперовому носії. Найбільш популярними категоріями сьогодні є запити у галузі житлового та трудового законодавства, податків та зборів, бухгалтерського обліку, земельного, кримінального й господарського права.

На головній сторінці сервісу можна у відкритому доступі побачити нові надходження до бази консультацій з можливістю підписки та швидкого перегляду потрібної інформації. Якщо користувач направляє прямий запит до конкретного фахівця, то він автоматично погоджується оплатити індикативну вартість послуги, яка вказана у профілі консультанта.

Політика конфіденційності та переваги

На офіційному сайті https://b2bconsult.ua/consultations є детальна інформація про сервіс, базу консультацій та перелік фахівців, а також правила користування й політика конфіденційності. До головних переваг ресурсу відноситься економія часу, швидке отримання професійної відповіді на поставлене запитання, а також привабливі ціни на послуги.

Всі виконавці перевіряються спеціалістами порталу, проходять верифікацію й детальну перевірку якостей. Кожен замовник після отримання консультації може оцінити роботу консультанта та написати позитивний чи негативний відгук. В подальшому це допоможе іншим відвідувачам правильно обрати фахівця для отримання професійної юридичної жопомоги.

Найбільш професійні та активні фахівці мають достатньо великий рейтинг, який є показником вдалої та ефективної праці на порталі. Вони входять до ТОП-100 професіоналів, які відрізняються високим рівнем професіоналізму, відповідальності та комунікабельності. Негативні відгуки від користувачів можуть стати однією з причин блокування роботи консультанта на сайті.

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.