Твердопаливні котли є оптимальним варіантом в умовах нашої дійсності

Постачання в Україну енергоносіїв знаходиться в залежності від політичної та економічної ситуації. Країна прагне зменшити свою залежність від імпортного газу, щоб надалі від нього відмовитись.

Заміною опаювальних газових приладів стає біомаса, тобто торф, дрова, пелети, тріска і т.д. В цих умовах твердопаливні котли як раз і стають ефективною альтернативою, котра дозволяє мати максимальний ефект для кожної людини і для всієї України.

Для здійснення переобладнання опалювальних систем варто звертатися в магазин в Інтернеті, де можна купити твердопаливні котли. В ньому отримаєте повну інформацію про види і типи котлового обладнання на твердому паливі, плюси і мінуси їх використання.

Критерії, на які звертають увагу при виборі котлів на твердому паливі

Коли прийнято рішенні купити твердопаливний котел, зверніть обов’язково увагу на фактори, від котрих буде залежати його ефективне функціонування, а ви не матимете проблем з обслуговуванням:

  • Наявність можливості для облаштування димоходу з незначними витратами. Димохід є надзвичайно важливим елементом, до якого є вимоги протипожежного спрямування. Зведення нового димаря потребує допомоги спеціалістів, щоб не втрапити в халепу, яка може обернутися не тільки великими затратами, а й нещасними випадками.
  • В котельні має бути вільне місце, щоб встановити твердопаливний котел і допоміжне обладнання. Агрегат відрізняється високим коефіцієнтом корисної дії, який дорівнює 70-80 процентів. Місце може знадобитись і для буферної ємності, яка забезпечуватиме рівномірність теплового навантаження на опалювальне обладнання.
  • Є потреба і в складі для зберігання палива, доступ до якого має бути, як з вулиці, так і з самої котельні. Тверде паливо звичайно займає немало місця.
  • Варто завчасно подбати про погодне регулювання рівня температури теплоносія, що надходить з акумулятора до опалювальної системі. При перегоранні дров температуру має забезпечувати саме вода з буферної ємності.
  • Твердопаливний котел повинен обладнуватись захистом від перегрівання.

Короткі висновки про плюси твердопаливних котлів

Якщо умови, котрі перераховані вище, будуть повністю виконані, то в порівнянні з газовими агрегатами буде досягнута економія коштів біля 30-ти процентів. Електроенергія ж буде споживатись лише для забезпечення роботі циркуляційного насосу, тож тут капіталовкладення взагалі будуть невеликими.

Для приватного житла твердопаливні котли на сьогодні вигідними з усього боків, оскільки тверде паливо більш доступне для людей і по наявності, і по вартості.

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.