Результати роботи управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій області

Проблема корупції є чи не найголовнішою серед тих, що постійно збурюють вітчизняне суспільство, істотно перешкоджає економічному поступу нашої країни. Корупція, немов іржа, підточує суспільну стабільність і систему правопорядку, конституційні засади захищеності прав і свобод та законних інтересів громадян. Боротьба з цим ганебним явищем - один з ключових національних пріоритетів.

БОРЕМОСЯ З ПРАВОПОРУШЕННЯМИ, А СЛІД ЗАПОБІГАТИ ЇМ

Ключова позиція в діяльності управління внутрішньої безпеки: корупційні прояви з боку наших співробітників – це питання, в якому ми не йдемо на компроміси. Наша задача не просто виявляти окремі факти корупції, а попереджати і взагалі не допускати цього ганебного явища. Акцент робимо на превентивні заходи у протидії корупції.

Превентивні заходи мають попереджувальний характер та спрямовані на упередження корупційних проявів, проведення профілактичної діяльності у питаннях боротьби з корупцією, хабарництвом, зловживанням службовим становищем та іншими правопорушеннями, пов'язаними з виконанням службових обов'язків працівниками органів ГУ Міндоходів у Донецькій області шляхом проведення масово-роз’яснювальної роботи, метою якої є підвищення рівня обізнаності захисту з нормами антикорупційного законодавства, формування принципів відповідальності за їх порушення

Працівники підрозділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій області проводять активну упереджувальну роботу, одним і з елементів якої є створення системи протидії, побудованій на взаємодії всіх структурних підрозділів Головного управління, митниці та правоохоронних органів, синхронізації сил, відповідальності за якість і своєчасність виконання завдань, а також чіткому усвідомленні усіма працівниками Міндоходів поняття відповідальності за вчинення протиправних дій. З початку року працівниками УВБ проведено 283 профілактичні заходи, у тому числі 246 лекцій, виступів бесід в колективах, 18 фактів розміщення інформації про роботу УВБ в мережі Інтернет, 11 виступів на радіо, 7 публікацій у пресі, винесено 2 офіційні застереження щодо недопущення протиправної поведінки працівниками податкових органів. Проведено 9 службових перевірок, за результатами яких у 3 випадках матеріали направлено до органів прокуратури для прийняття рішення про внесення до ЄРДР та для надання правової оцінки.

З початку 2014 року за матеріалами УВБ відкрито 6 кримінальних проваджень у відношенні працівників окремих ДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області та Східної митниці за фактами вчинення ними посадових злочинів, передбачених ст. 364,367 КК України.

Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій області повідомляє, що з метою запобігання корупційним проявам серед працівників податкової та митної служб, Міністерством доходів і зборів України запроваджено сервіс «Пульс». Основний принцип такої інтерактивної лінії – зворотній зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників податків та митних зборів. Якщо клієнт податкової або митної служби незадоволений неякісним обслуговуванням або вважає поведінку працівників вказаних служб некоректною, пропонуємо звертатися на сервіс Міністерства доходів і зборів України - (044) 284-00-07. Одночасно повідомляємо, що управління внутрішньої безпеки розташовано за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 114 (центральний корпус), телефон чергового: (062 257 64 46).

Старший оперуповноважений з ОВС
УВБ ГУ Міндоходів у Донецькій області
підполковник податкової міліції
Агулов М.В.
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.