Поздравление и. о. городского головы Олега Зонтова с Днем Независимости

Шановна громадо!

День Незалежності України – є головним державним святом нашої країни! 24 серпня – це святковий день, який є підсумком тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою незалежну державу. Українці - це волелюбна нація і ми завжди боролися за свою свободу та незалежність, саме тому дата проголошення незалежності України стала поворотною віхою в історії розвитку української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненої праці заради миру і добробуту. Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням для всіх нас – випробуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. Є чим пишатися, а також є що виправляти, і є що вдосконалювати.

Наше місто завжди було місто-трудівником. За роки незалежності нам вдалося подолати труднощі становлення демократичної держави. І навіть зараз у настільки нелегкий період, коли іде фактично війна проти нашого народу, завдяки працьовитості наших мешканців ми вносимо вагомий внесок у розвиток всієї України. Революція гідності змінила нашу свідомість і зараз День Незалежності для нас є не тільки державним, а і особистим святом. Державність і патріотизм зараз не тільки гасла – це частка особистості кожного українця.

Щиро вітаю усіх зі святом і вірю з усіма вами в щасливе майбутнє нашої неньки України, яке буде вільним, мирним та щасливим. Успіхів та перемог заради процвітання незалежної України!


З повагою,
в.о. міського голови,
секретар міської ради О.В. Зонтов
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.