У Слов’янську «Музей відкрито на ремонт»: запрошуються громадськість і журналісти

22 листопада о 14:00 в Слов’янському краєзнавчому музеї (вул. Банківська, 31) відбудеться прес-конференція адміністрації музею та керівників проекту оновлення музею, на якій буде презентовано проект «Музей відкрито на ремонт». Проект, що підтриманий Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та UCBI має стати початком якісного покращення роботи музею не тільки в Слов’янську, а і в інших містах Донеччини та Луганщини.

Спікерами під час прес-конференції виступлять:

Лілія Зандер, директор КУ «Слов'янський краєзнавчий музей»

Леонід Марущак, куратор Мистецького напрямку «Українського кризового медіа-центру», куратор проекту «Музей відкритий на ремонт»

Марія Келій, регіональний координатор проекту «Музей відкритий на ремонт. Слов'янськ»

Проект «МУЗЕЙ ВІДКРИТО НА РЕМОНТ» має новаторський і експериментальний характер. Головна мета – реорганізація роботи Слов’янського (Донеччина) та Лисичанського краєзнавчого музеїв (Луганщина), підсилення діяльності та активності цих інституцій.

Основна ідея проекту полягає у перетворені музеїв на сучасні культурі центри, що активно включені у життя свого міста і формують гуманітарну політику своїх регіонів, а також здійснюють наукову, освітню і просвітницьку діяльність.

«Музей відкрито на ремонт» є дослідницьким проектом під час якого до роботи музеїв будуть залучені куратори, українські і міжнародні митці і експерти, забезпечено музей сучасним технічним обладнанням, організовано навчання для музейних працівників та розроблено і реалізовано піар-концепцію для кожного музею.

Результатом проекту стануть виставки, ряд навчальних заходів для музейників, відвідувачів, а також методологічні рекомендації для подальшого розвитку музеїв. Проект триватиме з листопада 2016 по березень 2017 року.

До участі запрошуються ЗМІ, музейні працівники і експерти сфери культури, митці, куратори, усі зацікавлені у цій темі.

Денис Бігунов
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.