«Майбутні поліцейські» провели зайняття із правових основ та заходів безпеки із вихованцями дитячого реабілітаційного центру

Заходи, присвячені тижню права, продовжуються в місті Слов’янську. Цього разу учасники “Молодіжної Ліги Майбутніх поліцейських” завітали до вихованців “Центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Слов'янська”, щоб познайомити їх з нормами “Конвенції ООН з прав дитини”.

Підготувавши зазделегідь цікавий сценарій, учасники Ліги розповіли дітлахам про основні риси міжнародного правового документу та права дитини, які в ньому закріплені. Але, на превеликий подив лігівців, вихованці закладу багато з чим були вже знайомі та жваво взяли участь у лекції, яка згодом перетворилась на цікавий діалог.

Родзинкою заходу виявилась гра-вікторина, під час якої на прикладі народних казок, всі присутні намагалися знайти порушені права героїв. Дуже швидко, впоравшись з непростими завданнями, всі гуртом подивились відео на тему “Права та обов'язки”, а потім закріпили знання правил і знаків дорожнього руху.

Не оминули увагою на правовій зустрічі й правила пожежної безпеки. Учасники зустрічі разом розглянули різні випадки, які можуть статися під час неправильного поводження з вогнем, в тому числі й під час запалювання бенгальських вогнів, використання ялинкових гірлянд та інших святкових прикрас. Вихованці центру впевнено вирішували поставлені запитання та розповідали, що треба робити під час виникнення пожежі.

“Такі заходи не тільки носять пізнавальний характер, а й розвивають навички спілкування серед однолітків на важливі теми”,- поділився один з учасників Ліги Кирило Новосельцев після зустрічі.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.