Електронний сервіс ДФС України пропонує актуальну інформацію з оподаткування

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що платники податків в режимі online можуть дізнатись офіційну позицію ДФС з актуальних питань оподаткування. Таку можливість надає електронний сервіс «Загальнодоступний інформа- ційно-довідковий ресурс» («ЗІР»), який є дуже зручним в роботі і в нагоді може стати не лише досвідченим фахівцям бухгалтерських та фінансових служб підприємств, а й підприємцям-початківцям.

Через електронний сервіс ЗІР Державна фіскальна служба України сьогодні пропонує платникам податків весь спектр інформації, яка повинна значно полегшити процес виконання ними податкових зобов’язань. Даний сервіс постійно систематизується для оптимального сприйняття та актуалізується відповідно до потреб платників податків, зокрема з 19 грудня поточного року в ЗІР запроваджено новий розділ «Інформація з питань митної справи».

Нагадуємо, скористатись електронним сервісом ЗІР можна на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням: «Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс», або за електронною адресою: http://zir.sfs.gov.ua.

Сектор організації роботи Слов’янської ОДПІ
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.