Парк "Шовковичний" отримав сучасні спортивні тренажери

У четвер, 2 лютого, до парку "Шовковичний" прибула велика партія нових спортивних тренажерів найрізнаманітнішого профілю. Тренажери були придбані для парку Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та та UCBI - Українською ініціативою зміцнення громадської довіри в рамках проекту організації "Місто-Сад" з відродження "Шовковичного".

Як повідомив представник руху "Сильні громади", координатор проекту Денис Бігунов, тренажери будуть встановлені на новозбудованому в парку спортивному майданчику, будівництво якого має розпочатися у другій половині березня.

На даний час, за словами Дениса Бігунова, має відбутися ХХ сесія Слов'янської міської ради, що запланована на 15 лютого, на якій депутати мають виділити кошти для будівництва в парку спортивного, дитячого та танцювального майданчиків, а також аллей парку, що повинні бути вимощені сучасною тротуарною плиткою.

Далі має відбутися пошук підрядників на виконання робіт з будівництва, який має оголосити парк "Шовковичний" через систему "Прозорро".

- Раніше, після зриву будівництва майданчиків восени, гроші виділені депутатами для цього повернулися назад в бюджет відповідно до Бюджетного кодексу. Тому нещодавно відбулася зустріч представників USAID з міським головою Вадимом Ляхом, під час якої між USAID та мером Слов'янська була узгоджена нова "дорожня карта" з реалізації проекту. Тому сподіваємося, що оновлений парк "Шовковичний" із новим обладнанням зможе запрацювати для містян вже у травні цього року, - говорить Денис Бігунов.

В свою чергу, керівництво парку "Шовковичний" та координатор проекту висловлюють щиру вдячність волонтерам - працівникам майданчику для пейнтболу, що діє у парку та працівникам будмаркету "Євростандарт", які швидко прибули для допомоги у розвантаженні та безкоштовно надали необхідну для цього технічну допомогу.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.