Школярі Слов'янська влаштували свято для дітей з центру соціально-психологічної реабілітації

У п'ятницю, 24 лютого, активні школярі Слов'янська, що раніше самостійно об'єдналися в молодіжну громадську організацію "Молодіжна фундація", завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з метою підтримати дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Там молоді активісти влаштували показ мультфільмів та пригостили дітей чаєм та тістечками, які на прохання молоді допомогли придбати спонсори.

Членами "Молодіжної фундації" є школярі-активісти учнівського самоврядування шкіл міста, які за словами голови організації Данила Комма, самостійно об'єдналися щоб робити в місті добрі справи та долучатися до суспільного життя.

Захід видався дійсно потрібним, адже настрій та атмосфера, які панували під час заходу говорили самі за себе. Проте діти, які перебувають у цьому центрі завжди дуже раді будь-якій увазі.

"Ми щиро дякуємо за підтримку в організації заходу громадській організації "Червоний мак", депутату Слов'янської міської ради Сергію Кушнарьову та іншим небайдужим людям, адже такі заходи, як бачимо, дуже потрібні, - говорить координатор "Молодіжної фундації" Данило Комм.

Денис Бігунов
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.