Відповідальність за посягання на недоторканість України

11 травня 2014року на Донеччині був проведений незаконний «референдум» з питання підтримки «акту про державну самостійність ДНР», діяльність організаторів якого була спрямована на зміну меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Службою безпеки України продовжується документування кримінальних злочинів за ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України).

Станом на лютий ц.р. в провадженні слідчих Управління СБУ в Донецькій області знаходиться 48 кримінальних проваджень, у рамках яких розслідується понад 70 епізодів протиправної діяльності з ознаками посягань на територіальну цілісність та недоторканність України (всього з 2014 року перебувало 70 кримінальних проваджень за ст.110 КК України).

Відкриті кримінальні провадження охоплюють понад 30 населених пунктів Донеччини(загальна кількість населення понад 3 млн. мешканців):м.Авдіївка, м.Бахмут, с.ЗванівкаБахмутського району, смт.МиронівськийБахмутського району, м.Волноваха, смт.Володимирівка Волноваського району, смт.Новотроїцьке Волноваського району, смт.ВеликаНовосілкаВеликоновосілківський район, м.Вугледар, м.Горлівка, м.Донецьк, м.Добропілля, м.Дружківка, м.Костянтинівка, м.Краматорськ, м.Курахове, м.Лиман, м.Маріуполь, м.Мар’їнка, с.Новоукраїнка Мар’їнського району, м.Новогродівка, м.Новоазовськ та Новоазовський район; с.СтарогнатівкаБойківського району, смт.Бойківське (колишнє Телъманове), с.Коньково, с.Староласпа, с.Мічуріне, с.Свободне, с.Лукове,с.Гранітне, м.Торецьк, м.Слов’янськ, м.Харцизьк.

На теперішній час до судів направлено 21 обвинувальний акт у відношенні організаторів незаконного «референдуму» та інших осіб, які посягали на територіальну цілісність та недоторканність України.

Вже в поточному році слідчим відділом Управління зареєстровано в ЄРДР 12 фактів за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 110 КК України, оголошено 7 підозр, направлено до місцевих судів 7 обвинувальних актів та винесено 2 обвинувальні вироки, які вступили в законну силу.

З урахуванням викладеного Служба безпеки України застерігає, що дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, так саме як і публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, - караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої. Ці дії вчинені представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі - на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Цілодобово за номерами телефонів +38 (099)614-24-24,
+38(073)450-54-54 або на електронну скриньку slv.sbu@gmail.com на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в Слов’янський міський відділ Управління Служби безпеки України в Донецькій області про наміри будь-яких осіб здійснити дії з посягання на територіальну цілісність і недоторканність України або інформацію про раніше вчинені факти посягань на територіальну цілісність нашої держави.

Інформація буде ретельно перевірена та реалізована відповідно до чинного законодавства України.

Прес-група УСБУ в Донецькій області

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

загрузка...
Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.