В Слов`янську відбудеться опитування громадськості на тему "Перешкоди на шляху розвитку громадянського суспільства"

У Слов’янську 1 квітня 2017 року в рамках другого етапу тестування електронної системи “Ваша думка” відбудеться опитування представників громадянського суспільства на тему “Перешкоди на шляху розвитку громадянського суспільства”.

Рух “Сильні громади” ГО “Центр UA” спільно з Національним демократичним інститутом США (NDI) та USAID планують провести перше публічне використання нового інструменту консультацій з громадськістю - порталу “Ваша думка” (https://www.vdmk.org), розробленого експертами NDI для безкоштовного розповсюдження та впровадження в Україні з метою розвитку систем електронної демократії в нашій державі.

Цей інструмент має низку можливостей, як засіб анонімного електронного голосування, опитувань, збору думок у великих і маленьких колективах на найрізноманітніші теми з подальшою можливістю систематизації зібраної інформації у зручні для сприйняття та використання форми. Голосування або опитування відбуваються анонімно в режимі реального часу за допомогою СМС-повідомлень та/або мережі інтернет.

З 20 по 27 березня за підтримки ЗМІ Слов’янська, паб ліків та груп у соціальних мережах відбувалось голосування «Яка проблема в місті Слов’янськ турбує вас найбільше?», участь у якому прийняли участь 156 респондентів. Для вироблення конкретної дорожньої карти для вирішення нагальних проблем міста наступний етап опитування буде проходити у режимі офлайн при безпосередній участі громадськості.

В рамках другого етапу тестування електронної системи ми пропонуємо громадським активістам та інститутам громадянського суспільства у партнерстві з рухом “Сильні громади” за допомогою цього інструменту, взяти участь у першій кампанії-опитуванні на тему: “Перешкоди на шляху розвитку громадянського суспільства”.

Мета кампанії-опитування: ідентифікація найгостріших перешкод на шляху розвитку громадянського суспільства та розроблення механізмів для їх подолання.

Ми запрошуємо громадських активістів та представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у тестуванні системи, яке відбудеться у суботу, 1 квітня, о 16:00 в Центральній міській бібліотеці (Соборна площа, 2-А).

Під час заходу будуть поставлені питання, для відповіді на які учасники мають вказати одне або більше варіантів за допомогою порталу “Ваша думка”:

1. Що заважає розвиватися місцевому громадянському суспільству Слов’янська?
2. Як подолати проблеми, що заважають розвиватися громадянському суспільству Слов’янська на місцевому рівні?
3. Як владі та громадянському супільству Слов’янська вдосконалити комунікацію між собою?
4. Що може зробити громадянське суспільство Слов’янська, аби покращити ситуацію на місцях?

Опитування відбуватиметься анонімно в режимі реального часу за допомогою СМС-повідомлень та/або мережі інтернет. Для цього, дотримуючись інструкцій, які надаватимуться учасникам під час заходу, потрібно буде за допомогою власного смартфона, планшета чи ноутбука перейти за наданим гіперпосиланням та відповісти на питання або відправити звичайне СМС-повідомленя з певним варіантом відповіді на спеціальний номер (вартість СМС-повідомленя згідно тарифу Вашого оператора)

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.