ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції на 2017 рік

Колодій Ігор Володимирович – начальник Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Ходаковська Любов Олексіївна – перший заступник начальника Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен другий та четвертий вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Мацука Ольга Нестерівна – заступник начальника Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Стешенко Юрій Володимирович - заступник начальника – начальник Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Український Руслан Валерійович - заступник начальника – начальник Шахтарського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожна перша та третя середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.