В Слов'янську відбудеться акція на підтримку медичної реформи

У вівторок, 6 червня, о 10.00 годині на Соборній площі Слов'янська та ще у понад 50 містах України відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку медичної реформи, запрошуються всі бажаючі. Про це повідомляється на сторінці акції у Фейсбук.

Організатори заходу наголошують, що нереформована система медицини в Україні призводить до того, що за статистикою від потенційно виліковних захворювань в Україні щогодини помирає 67 людей.

На акцію бажано прийти з роздрукованими плакатами з написами "Слов ’ янськ" та зображеннями хештегів #МедРеформіБути , #ВийтивПлюс та іншими гаслами на підтримку медичної реформи.

Під час акції громадські активісти, зокрема, зачитають текст звернення, який раніше було передано депутатам Верховної Ради України з вимогою проголосувати за медичну реформу та розкажуть про основні її положення. Після акції її учасникам рекомендується поширювати власні фото з акції в соцмережах та ЗМІ під єдиними загальноукраїнськими хеш-тегами #МедРеформіБути та #ВийтивПлюс, аби показати парламентарям, що активне суспільство по всій Україні вимагає прийняття медичної реформи.

Нагадаємо, що в травні Верховна Рада провалила голосування за включення в порядок денний Пакет законопроектів про медичну реформу.

Денис Бігунов
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.