В Славянске на блок-посту задержали чиновника-взяточника

В Славянске был задержан руководитель Главного управления Госкадастра в Луганской области. Задержание произвели сотрудники управления защиты экономики. Об этом есть информация на странице в Фейсбуке этого департамента МВД.

Затримали керівника Держгеокадастру, який вимагав через посередників 1,2 мільйона гривень хабара.

Працівники Управління захисту економіки в Луганській області Національної поліції та військової прокуратури Луганського гарнізону встановили, що керівник даної держаної установи вимагав від підприємця 1,2 мільйони гривень хабара за надання та реєстрацію документів на земельну ділянку площею 225 га. З метою приховування злочинної діяльності посадовець залучив двох посередників.

21 червня, у м. Сєвєродонецьк під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 650 тисяч гривень оперативники Управління захисту економіки в Луганській області Нацполіції та слідчі військової прокуратури Луганського гарнізону затримали двох посередників.

Керівника Головного управління Держгеокадастра в Луганській області затримали на блок-посту у м. Слов'янськ працівники управління захисту економіки Донеччини.

Наразі всі учасники корупційної схеми затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правоохоронці вилучили 650 тисяч гривень, одержані у якості неправомірної вигоди, чорнові записи, а також транспортні засоби.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.