Слов’янськ – на онлайн-карті публічних просторів

У липні активісти громадської організації «Інститут успішного міста» запустили онлайн-мапу публічних просторів України – «УрбанПростір».
Проект спрямований на популяризацію публічних просторів та поширення інформації про наявні вільні простори. «Ми прагнемо показати людям, що все в їх силах, і не завжди потрібні великі кошти та ресурси, щоб змінити своє місто», - розповіла лідерка організації, співкоординатор проекту Анастасія Руденко.

Онлайн-реєстр має вигляд інтерактивної карти, на якій позначено коворкінги, платформи громадських ініціатив (арт-простори, творчі майстерні), зелені громадські простори (сквери, парки, набережні), сучасні бібліотеки та музеї ― з описом та фото. Платформа передбачає постійне оновлення. Користувачі мають доступ до пошуку за пінами об’єктів, а також можливість додати об’єкт самостійно через спеціально розроблену форму на веб-сайті.

«Кількість представлених просторів на сервісі вже перевищило позначку 150 з 15 областей України, причому вже понад 30 з них – додали звичайні громадяни, активісти. І це лише за 10 днів роботи сервісу», - зазначила Анастасія.

Наразі Донецька область представлена 22 публічними просторами з міст, серед них – Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ, Бахмут, Костянстинівка, Дружківка та інші.

«У звільнених, прифронтових містах Донбасу громадський активізм тільки зароджується і ця позитивна динаміка потребує підтримки, щоб про них дізнавалися по всій Україні і відходили від стереотипів про Донбас. Тому при запуску проекту ми вирішили максимально охопити Донецьку область через представлення існуючих публічних просторів. Саме Слов’янськ представлений 8 локаціями. Це – і Центральна бібліотека, яка перетворилася вже в універсальний публічний простір, і платформа ініціатив «Теплиця», і парк «Шовковичний», і сквер «Мрія». Самостійно додалися на сервіс затишна Handmade кав`ярня «Просто кава», – розповіла Анастасія Руденко. – Це комфортні місця, справжні простори можливостей через взаємодію, спілкування, саморозвиток. Важливо, щоб люди дізнавалися про такі місця, об’єднувалися та створювали нові!».
Сайт доступний за посиланням: http://publicspace.in.ua/

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.