Началось строительство газопровода в Авдеевку

Павел Жебривский руководитель военно-гражданской администрации Донецкой области сообщил на своей странице в Фейсбук о том, что началось строительство газопровода, по которому газ будет подаваться в Авдеевку и близлежащие населенные пункты.

«Приступили до будівництва підвідного газогону високого тиску від Очеретяного до Авдіївки: зробили розмітку траси прокладання, підрядники приступають до виконання будівельно-монтажних робіт і невдовзі вже розпочнуться перші поставки труби.

Вартість проекту – порядка 58 мільйонів гривень, частину цієї суми профінансує Авдіївський коксохім. По завершенню будівництва ми зможемо подавати газ на Авдіївку та ще сім навколишніх селищ (Красногорівка, Ласточкине, Орловка, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове) з території, яка контролюється Україною. Таким чином люди перестануть бути заручниками бандитів, які називають себе владою на окупованій українській території, адже ми знімаємо залежність міст та селищ від їхніх бандитських примх та недолугості.

Нагадаю, остаточне рішення про будівництво ухвалили 7 червня, внаслідок надзвичайної ситуації, коли любітєлі руского міра вкотре пошкодили газогін і залишили Авдіївку та селища без газу».

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.