"Хаммель Україна" рішуче заперечило чутки про свою причетність до вивезення сміттєсортувальної лінії зі Слов'янська

В Слов’янську продовжує працювати Клуб "Ефективне місто". Основним питанням порядку денного минулого засідання було обговорення змісту міської Програми поводження з відходами. Учасники Клубу та присутні намагалися з’ясувати наскільки міська та обласна програми поводження з відходами відповідають загальним інтересами громади

Одним з пунктів порядку денного засідання було обговорення питання зникнення сміттєсортувальної лінії ВК "Екопет" зі Слов'янська в 2014 році. Під час обговорення присутня на засіданні представниця одного з державних підприємств заявила про причетність компанії "Хаммель Україна" до вивезення з міста сміттєсортувальної лінії в 2014 році.

Однак після засідання, з координатором Клубу "Ефективне місто" зв'язався директор "Хаммель Україна" Михайло Куценко та рішуче заперечив будь-яку причетність компанії "Хаммель Україна" до вивезення сміттєсортувальної лінії з міста.

- Відповідально заявляю, що з моменту передачі сортувальної лінії ДП «Укрекоресурси», монтажу в місті Слов'янськ, запуску в експлуатацію, наше Підприємство не мало відношення ні до її роботи, ні до її подальшого вивезення. Лінію було змонтовано відповідно до побажань замовника і ніяких претензій до її роботи не надходило. Компанія «Хаммель-Україна» дорожить своєю двадцятирічною заслуженою репутацією надійного виробника і постачальника устаткування для сортування та поводження з твердими відходами. Ми зацікавлені в тому, щоб наше обладнання працювало для зменшення обсягу ТПВ та повернення вторсировини в господарський оборот для його повторного використання, тому жодним чином не могли б бути зацікавлені в зупинці її роботи, - наголосив Михайло Куценко.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.