Відпочинок багатодітних сімей у 2018 році

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради повідомляє що, управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації у 2018 році планується створення тематичних відпочинкових змін для багатодітних сімей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Донецької області.

На вищезазначені зміни можуть направлятися:

  • багатодітні родини (від 3 та більше дітей віком від 4 до 16 років), наявність дітей від 4 до 7 років є обов’язковою умовою для відпочинку багатодітної родини;
  • сім’ї, що сповідують будь-яку релігію (від 3 та більше дітей віком від 4 до 16 років).

Тривалість оздоровчої зміни 14 днів. Дітям надаються путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на безоплатній основі, а дорослим необхідно оплатити харчування у розмірі (орієнтовно) 1500 грн.

Для формування списку бажаючих (з вищезазначених категорій) на отримання путівок на тематичні відпочинкові зміни у 2018 році, сім’ям необхідно до 01 грудня 2017 року звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (пл. Соборна, 2), каб. №№ 442-443, тел. 35076).

ВАЖЛИВО! За рахунок бюджетних коштів дитина має право на забезпечення путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку один раз на рік.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.