Керівники поліції Донеччини вправлялися у стрільбі та рукопашному бою

Начальники територіальних підрозділів зі всієї області прибули в Покровськ для підвищення кваліфікації. Програма занять включала функціональну підготовку, стрільби і тактичні навчання.

Комплексні заняття, які відбулися в Покровському відділі поліції, були організовані згідно з новими критеріями до професійної підготовки співробітників Національної поліції. Кожен правоохоронець має володіти відповідними навичками і щомиті бути готовий діяти в екстреній ситуації. Особливо це важливо для співробітників поліції, які несуть службу в зоні проведення АТО.

У рамках функціональної підготовки керівники територіальних підрозділів вивчали законодавчі акти та вдосконалювали навички управління органами поліції. Отриманні знання правоохоронці закріпили, пройшовши відповідне тестування.

Наступнім етапом занять стала стрільба з обмеженням часу. Після тиру правоохоронці відпрацьовували прийоми рукопашного бою.

За підсумками проведених занять керівники підрозділів показали гідний рівень професійної, бойової та фізичної підготовки.

Це вже друге заняття по новій системі, перше відбулося у Маріуполі. Відтепер такі семінари проходитимуть щомісяця по всій області.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.