Сергій Альошин: «Участь громади в справі охорони громадського порядку, це в першу чергу ознака сильного суспільства»

Начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин та голова Співдружності ветеранів прикордонних військ, депутат Слов’янської міської ради Віктор Вінниченко обговорили питання сумісного патрулювання міста, що дозволить посилити безпеку жителів та надавати якісні поліцейські послуги.

Вже більше трьох років поліцейські виконують функції, пов’язані з військовою поліцією: служба на блокпостах, відділах пошти, на залізничних та автовокзалах, охорона об’єктів життєдіяльності. Близько 50% співробітників поліції у цілодобовому режимі несуть службу на цих об’єктах.

При цьому поліція, як і раніше, здійснює охорону публічного порядку, проводить превентивні заходи, розкриває правопорушення, у тому числі, тяжкі та особливо тяжкі.

На нараді, яка відбулася з представниками громад та громадських формувань, начальник поліції Донецької області Микола Семенишин наголосив, що завдяки активним профілактичним заходам в регіоні триває тенденція щодо зменшення рівня злочинності, однак для збереження стабільної оперативної ситуації у складних умовах сьогодення зусиль тільки поліції недостатньо.

Членами громадського формування з охорони громадського порядку можуть бути громадяни України, які досягли 18-річного віку, виявили бажання брати участь в охороні громадського порядку та здатні за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров’я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов’язання. При цьому склад зазначеного формування повинен бути не менше 10 осіб.

Поліцейські щодня проводять аналіз вчинених злочинів та, згідно з його результатом, планують розстановку сил та засобів на наступний день. У вихідні дні на патрулювання міста виходить більше 30 піших нарядів та 5 автопатрулів з числа співробітників Слов’янського відділу поліції, поліції охорони та Національної гвардії України. Крім цього за правопорядком стежать 4-5 екіпажів патрульної поліції.

- Участь громади в справі охорони громадського порядку, це в першу чергу ознака сильного суспільства. Посильна, добровільна допомога громадян поліції дозволить в першу чергу в боротьбі з вуличною злочинністю, - зазначив Сергій Альошин.


Слов’янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.