"Ніч тільки починається". Навіщо львів'янка, що мешкає в Кельні, приїде до Слов'янська?

Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США, Мар’яна Садовська в рамках туру «іSadovska - Тут і Тепер» завітає до Слов'янська. Про це повідомляється на сайті міської ради.

Співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка Садовська виконуватиме нову програму «Ніч лише починається» («The Night Is Just Beginning»), яка виникла у відповідь на події 2014 року в Україні. Саме тому для співачки дуже важливо, щоб цю музику почули у звільнених містах Донбасу, на Сході та Півдні.

Задля реалізації проекту об’єдналися організатори з різних куточків України - Слов’янська, Краматорська, Торецька, Костянтинівки, Херсона, Миколаєва, Сум, Києва та Львова. У багатьох із цих міст Садовська виступатиме вперше.

Окрім концертної програми Мар'яна проведе численні майстер-класи, творчі зустрічі, побуває в експедиційних поїздках регіонами, які охоплює тур.

Організатори проекту: XVII міжнародний джаз-фестиваль «Jazz Bez», Майстерня творчих ідей Urban Lys (Суми) , …………(Краматорськ), Чорноморський національний університет імені П. Могили (Миколаїв), ……….(Херсон), Мистецьке об’єднання «ДЗИҐА» (Львів) , ………..(Київ)

Лина Астахова
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.