У Лимані колишній посібник бойовиків добровільно здався поліції

Майже три роки житель району 1986 року народження переховувався й не наважувався звернутися до правоохоронців. Але жити в постійному «очікуванні» йому набридло, і він вирішив отримати шанс на нове життя.

Згідно із законом, якщо учасник незаконного збройного формування не скоював тяжких злочинів і здався добровільно, то після ретельної перевірки він може отримати шанс уникнути кримінальної відповідальності.

Так , до Лиманського відділення поліції звернувся 31-річний житель села Новоселівка 1986 року народження, який заявив, що у 2014 році допомагав учасникам незаконних збройних формувань

Поліцейські встановили, що у період окупації чоловік отримав пропозицію від бойовиків чергувати на блокпосту поблизу с. Дробишеве, на яку погодився. "Службу" він ніс без зброї та у цивільному одязі, його завданням були перевірка автотранспорту, багажу та документів людей.

Після втечі терористів та відновлення контролю української влади на північною частиною Донеччини, чоловік вирішив "відсиджуватись" вдома, приховуючи своє минуле. Але, після довгих поневірянь він вирішив повернутись до нормального життя, дізнавшись, що це можливо зробити при добровільній здачі правоохоронцям. На даний момент він дає свідчення і повністю співпрацює зі слідчим відділенням поліції.

Стосовно колишнього посібника бойовіків відкрите кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією - ч. 2 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) КК України.

Тільки після перевірки та підтвердження, що на час перебування у лавах НЗФ чоловік не чинив тяжких злочинів проти мирного населення, справу може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 КК України. Згідно неї, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, звільняється від кримінальної відповідальності


Слов'янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.