У Краматорську до Дня Соборності встановлять рекорд України

За ініціативи представників волонтерського руху «Краматорські бджілки» краматорці та гості міста 22 січня, на День Соборності України, збиратимуть масштабну Мапу Єдності. Понад 400 магнітних пазлів вже чекають на учасників акції.

Як розповіла кореспонденту “UA:ДОНБАС” засновниця волонтерського руху «Краматорські бджілки» Ірина Сидоренко, це буде велика мапа України, площею 8 квадратних метрів, яка складається з восьми великих модулів-пазлів. Кожен з них, у свою чергу, складається з 56 менших. Всього є 448 пазлів. Збиратимуть модулі у спеціальних будиночках, що вже встановлені на площі Миру.

– Один модуль, наприклад, збирають представники культури, другий модуль збирають представники освіти, третій – влади, четвертий – представники різних партійних організацій, – поділилась Ірина Сидоренко. – Буде реєстрація учасників. Кожна людина, зареєструвавшись, отримає номер пазла, зможе сфотографуватися з ним, потім покласти його на магнітне поле. Після того, як зберемо все, понесемо модулі до пам’ятника Шевченку, складемо там всю карту з восьми великих пазлів.

На цьому акція не завершується. 20 лютого, в День Пам’яті Героїв Небесної Сотні, за словами організаторів, до Мапи Єдності будуть долучені світлини загиблих на Майдані. У такому вигляді карту встановлять у музеї АТО.

uadonbas

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.