У Слов’янську правоохоронці збільшують кількість зовнішніх нарядів

Таке рішення було прийнято під час наради за участю керівництва Управління превентивної діяльності обласного главку, керівництва та співробітників Слов'янського відділу поліції, представників патрульної поліції, Національної гвардії України та доданих сил.

У порядку денному наради були заплановані питання охорони правопорядку в Слов’янську. Зокрема, учасники заходу обговорили аспекти взаємодії різних служб при реагуванні на повідомлення про злочини та необхідність превентивних заходів, спрямованих на безпеку громадян. Також йшлося про можливість створення додаткових піших та автопатрулів в місті.

Для захисту населення місцеві поліцейські разом з доданими силами цілодобово несуть службу на блокпостах, на об’єктах життєзабезпечення, транспортних розв’язках, у місцях масового скупчення людей – парках, площах, в курортних зонах, на залізничних та автовокзалах. Загалом щодня на зазначених об’єктах задіяно понад 100 працівників поліції та Нацгвардії.

Посилені превентивні заходи, впроваджені на території регіону, дають позитивні результати. Кількість злочинів, вчинених в публічних місцях, зменшилась майже вдвічі, однак цього не достатньо. Присутні проаналізували стан криміногенної обстановки з урахуванням дня тижня та обговорили пропозиції щодо збільшення зовнішніх нарядів.

Поліцейські будуть націлені на виявлення та припинення порушень адміністративного чи кримінального характеру, що будуть виявлені на маршрутах патрулювання, особливо в «час пік» - в вечірній та нічний час доби. Окремі мобільні екіпажі поліції будуть протидіяти незаконному обігу зброї, боєприпасів та наркозлочинам , а також дбатимуть про безпеку дорожнього руху.

Тільки з початку року на території Слов'янського району виявлено 233 порушника правил дорожнього руху, 30 з них – керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Крім цього було розглянуто питання створення піших патрулів патрульної поліції спільно з бійцями Нацгвардії. У разі суттєвої зміни криміногенної обстановки в місті до охорони правопорядку будуть долучатися бронегрупи з числа доданих сил.

Основна мета - масштабна превенція задля збереження стабільного оперативного стану і зниження кількості вуличних злочинів.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.