Найближчий до лінії вогню опіковий центр запрацює по-новому після капітального ремонту

20 лютого відбудуться входини до опікового відділення КМУ № 3 у Краматорську, оновленого після капітального ремонту. З початку антитерористичної операції на Сході України саме воно, фактично, виконує функції обласного опікового відділення. Серед пацієнтів – постраждалі від побутових, виробничих опіків, а також від травм, отриманих внаслідок обстрілів та мін.

Майже 50 років приміщення та обладнання в центрі не оновлювалося – перший і останній ремонт проводили у 70-х роках минулого століття – за часів зведення будівлі центру.

Станом на липень 2017 року (початок робіт) центр потребував капітального ремонту: заміна стелі, підлоги, оновлення сантехніки та мереж електропостачання. Заміни потребувало медичне устаткування. Однією з основних потреб було встановлення електропідйомника для транспортування пацієнтів на 2-й поверх – за увесь час функціонування центру працівники змушені були піднімати та спускати пацієнтів на руках (у тому числі важкохворих, прооперованих – для яких будь-який рух чи доторк був дуже болючим та шкідливим).

З кінця липня 2017 року були проведені наступні роботи: повністю відремонтовано: 6 палат, кімнату санітарної гігієни для хворих, операційну, передопераційну, маніпуляційний кабінет, перев’язочну, коридор 2-го поверху, 2 санвузли, санітарну кімнату зі спеціальною ванною, кабінет лікаря, сходові марші , хол 1 і 2 поверхів; були встановлені водонагрівачі та кондиціонери. Також було закуплене сучасне медичне обладнання та інструментарій для лікування пацієнтів з важкими опіками.

Загальна вартість проекту ремонту та модернізації опікового відділення склала 2 389 560,00 грн.

Загальна кількість прямих бенефіціарів опікового центру (індивідуалів): 800 пацієнтів в рік, 40 чоловік медперсоналу, у яких будуть покращенні умови праці (опіковий центр).

Непрямі бенефіціари - мешканці підконтрольних Україні частин Донецької та Луганської областей, студенти та викладачі Донецького національного медичного університету, бази кафедр якого знаходяться на території відділення.

Варто також зазначити, що до ремонту і модернізації відділення у 2017 році долучилися Держвиконком Краматорська (з ініціативи міського голови – Панкова А.В. – виділено 650 тис. грн на заміну вікон та дверей), а також Новокраматорський машинобудівельний завод (з ініціативи гендиректора – Сукова Г.С. – виділено 700 тис. грн).

Опікове відділення не зупиняло свою роботу навіть під час ремонтних робіт.

Проект здійснено за рахунок коштів “Акції “Папа для України”

Виконавчий партнер – МГО “Асоціація милосердя “Еммануїл” (місто Київ)

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.