Слов’янські поліцейські посилюють охорону громадського порядку на вихідні

На центральних площах Слов’янська та Лимана відбувся традиційний інструктаж з розподілу сил та засобів. Поліцейські, патрульні, військовослужбовці - отримали завдання із забезпечення публічної безпеки. Для охорони правопорядку в оперативній зоні заступає 38 нарядів.

До охорони громадського поряду у Слов’янську, Святогірську, Миколаївці та Лимані залучається більше 150 правоохоронців. Полковник поліції Сергій Альошин довів до присутніх вимоги керівництва ГУНП області, яких треба неухильно дотримуватись під час несення служби: виконувати норми чинного законодавства, діяти виключно у правовому полі, пам’ятати про заходи особистої безпеки та не порушувати принципів дисципліни і законності.

На вулицях, автошляхах, блокпостах, вокзалах і поштових відділеннях буде ретельно перевірятися транспорт і документи громадян.

Начальник поліції довів про оперативну обстановку в Слов'янській оперативної зоні.

З початку тижня поліцейські встановили трьох місцевих жителів, які брали активну участь в бандформуванні, встановили трьох порушників міграційного законодавства, а також з незаконного обігу двічі вилучали зброю.

Але більш за все повідомлень надійшло про сімейні сварки, адмінпорушення та звернення інформаційного характеру. При цьому правоохоронці декілька разів виїжджали на хибні виклики та реєстрували звернення, що не мали логічного сенсу.

Крім цього в Слов'янському районі зареєстрована ДТП у якій постраждали двоє дітей.

Поліцейські просять громадян з розумінням відноситься до проведення профілактичних заходів, спокійно реагувати на прохання силовиків перевірити документи, оглянути транспортний засіб та особисті речі.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.