У Маріуполі ліквідовано незаконне виробництво фальсифікованого алкоголю

Під час проведення операції «Акциз-2018» співробітниками оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ст. 204 Кримінального кодексу України (реалізація, виготовлення чи транспортування з ціллю реалізації фальсифікованих підакцизних товарів), викрито діяльність групи осіб, які виготовляли та продавали фальсифіковані алкогольні напої.

В ході розслідування було проведено ряд обшуків, під час яких встановлено незаконне виробництво контрафактного алкоголю. У подальшому виготовлені алкогольні напої реалізовувались через торгівельну мережу м. Маріуполя.

Так, в рамках кримінального провадження, за результатами проведених обшуків за місцем виробництва, зберігання та реалізації фальсифікованої підакцизної продукції, виявлено та вилучено спиртовмісної рідини об’ємом близько 120 дал на орієнтовну суму 400 тис. грн, а також засоби, матеріали, тара та сировина для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Слідство триває.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.