Мешканці Донецька намагались перевезти до непідконтрольної території України товарів на понад мільйон гривень

19 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час поглибленого огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю Volswagen LT35 під керуванням мешканця м. Донецьк було виявлено партію медичних препаратів, препаратів для ветеринарії, харчових добавок та спортивного харчування, чаю, кави, спецій, і також одяг та білизну. Орієнтовна вартість виявлених товарно-матеріальних цінностей перевищує 1 мільйон гривень.

У цей же час, на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області під час поглибленого огляду автомобілю Renault Traffic під керуванням також мешканця м.Донецьк виявлено апарат для лазерного видалення татуювань вартістю 82,5 тис. гривень.

В обох випадках товари, які громадяни намагались перевезти до тимчасово неконтрольованої території України, вилучено до прийняття законного рішення.

На підставі зібраних матеріалів відносно порушників складено протоколи за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ГУ ДФС у Донецькій області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.