У Слов’янську затримали прихильника «ДНР»

48 – річний житель Слов'янська вважав, що якщо він стане у витоках «нової республіки» він отримає достойну посаду в «оборонних» органах чи «владі». Однак з початком звільнення півночі від окупації, він злякався і втік. Після повернення в місто був затриманий поліцейськими.

Перші заворушення на Донеччині затриманий сприйняв з ентузіазмом і майже відразу вступив у лави бойовиків. Не маючи постійного місця роботи він сподівався на достойну плату і посаду.

На той момент окупанти почали активно будувати блокпости в населених пунктах та навколо них. На один з таких і був відправлений «новобранець». З першого дня він отримав позивний – «ухо».

В обов'язки затриманого входило зведення фортифікаційних споруд, а також вирішення всіх господарсько-побутових питань «товаришів по службі». З початком активної фази антитерористичної організації на півночі Донеччини, він злякався і втік.

Проте піти від правосуддя йому не вдалося. У результаті слідчо-оперативних дій він був затриманий поліцейськими.

Зараз за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.