Директор Національного природного парку "Святі гори" порушив антикорупційне законодавство. Справу направили в поліцію

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Національної поліції обґрунтовані висновки, затвердженні на засіданні агентства за результатами повної перевірки декларацій за 2016 рік ще одного посадовця.

Не дотримався норм антикорупційного законодавства та подав недостовірні відомості у декларації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб директор Національного природного парку "Святі гори" Приймачук Сергій Іванович, який також є депутатом Святогірської міської ради Донецької області, та головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Шутка Андрій Богданович.

Так, було встановлено, що Сергій Приймачук не задекларував 2 власні земельні ділянки площею 0,16 та 0,3 га та вдвічі занизив площу будинку, що розташований на одній з них, не вказав відомості про орендовані земельні ділянки площею 0,13 та 0,4 га, а також про корпоративні права в ТОВ "Телерадіокомпанія "СТС".

Серед об’єктів декларування дружини посадовця відсутні відомості у декларації про приміщення кафе та автомобіль Suzuki Grand Vitara 2008 р.в., що перебувають у її власності, орендовану земельну ділянку площею 0,1 га та дохід від зайняття підприємницькою діяльністю.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України. У разі виявлення ознак такого правопорушення Національне агентство затверджує обґрунтований висновок та направляє його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Національне агентство також зазначає, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування .

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.