«Я вважаю, що дівчинка, як і сотні інших дітей постраждала через збройну агресію РФ проти України…», - классный руководитель погибшей 15 летней школьницы ответил 1 каналу РФ

Редактор программы «Время покажет» 1 канала РФ обратилась к классному руководителю Даши Каземировой, погибшей 28 мая от обстрела оккупантов. Об этом сам учитель Леонид Макаров написал на своей странице в фейсбук и приложил скрины переписки.

«Сьогодні зі мною намагалися зв'язатися кореспондент "Комсомольської правди" та редактор програми "Время покажет" з 1 каналу РФ з приводу загибелі Даші. Зокрема останній задав питання про те, чи правда дівчинка загинула через те, що була патріотом України...
Дивовижно як оперативно і на цей раз спрацювала Геббельс-машина, та вже не дивуюсь з якою цинічністю та безсердечністю ці "журналісти" спекулюють таким болючим питанням. Пам'ятаємо - інформаційна складова цієї гібридної війни не менш важлива для агресора. Тож варто бути дуже уважним, аби не піддатися на провокації та не бути введеним в оману»!

В ответе Леонид Макаров написал следующее:

«Я вважаю, що дівчинка, як і сотні інших дітей постраждала через збройну агресію РФ проти України. Я також вважаю, що вам слід припинити спекуляції на цю тему та почати об’ективно висвітлювати події в Україні».

Нужно заметить, что 1 июня в программе «Время покажет» темы погибшей Даши Каземировой не было.

Александр Славянец
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.